Ortodonta Kraków

Ortodonta KrakówKrzywe zęby to problem nie tylko natury estetycznej, ale również funkcjonalnej. Jak się okazuje, wady ortodontyczne często niezwykle negatywnie wpływają na jakość życia. Do częstych konsekwencji należą między innymi migrenowe bóle głowy, starcie zębów czy uczucie sztywności karku. Dlatego tak ważne jest, aby zdecydować się na kompleksowe leczenie ortodontyczne, które pozwoli przywrócić uzębienie do jego optymalnego położenia, co korzystnie wpływa na jakość życia.

Poznaj ekspertów zajmujących się ortodoncją:

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o ortodoncji

Rozpoznawaniem i leczeniem wad zgryzu oraz zaburzeń skroniowo-żuchwowych zajmuje się ortodoncja. Najczęściej stosowaną w jej ramach metodą leczenia jest zastosowanie aparatu ortodontycznego. Ich celem jest przywrócenie uzębienia do optymalnego położenia. W ten sposób możliwe jest osiągnięcie efektu prostych zębów, co korzystnie wpływa również na funkcjonalność jamy ustnej. Po zakończonej terapii będziesz mógł w końcu zapomnieć o nawracających bólach głowy czy uczuciu sztywności mięśni szyi.

W naszej klinice wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które są nie tylko niezwykle skuteczne, ale również zapewniają Pacjentowi komfort. Dlatego w Dentium stosujemy innowacyjne niewidoczne nakładki Invisalign oraz Dr Smile. Są to idealne rozwiązania dla wszystkich Pacjentów, dla których ważna jest dyskrecja w trakcie całej terapii. To wraz z ich wysoką skutecznością sprawia, że niewidoczne nakładki cieszą się coraz większą popularnością.

Oczywiście standardowym rozwiązaniem stosowanym w naszej klinice są aparaty ortodontyczne mocowane na stałe na zęby. Jest to niezwykle skuteczna i w pełni bezpieczna metoda leczenia, która pozwala przywrócić zęby do ich optymalnego położenia niezależnie od wieku. Okazuje się, że na leczenie ortodontyczne bez większych problemów mogą zdecydować się osoby w wieku 30, 40 czy 50 lat!
Dentysta Kraków Dentium Clinic

Rodzaje wad ortodontycznych i metody ich leczenia

 • Tyłozgryz – należy do najczęściej pojawiających się wad zgryzu, która polega na przesunięciu dolnego łuku zębowego względem górnego, przez co przednie zęby nie mają ze sobą bezpośredniego kontaktu. Tyłozgryz jest odpowiedzialny za pogorszenie wyglądu całej twarzy, a także za niektóre wady wymowy. Można jednak skutecznie zapobiec tym poważnym konsekwencjom, podejmując odpowiednie leczenie ortodontyczne. Najczęściej w takiej sytuacji stosuje się aparaty ortodontyczne. Znacznie rzadziej konieczne jest usunięcie niektórych zębów, aby przywrócić optymalne warunki w jamie ustnej.
 • Zgryz głęboki – przy tej wadzie zęby górne nadmiernie zakrywają uzębienie w żuchwie. Prowadzi to przede wszystkim do ścierania szkliwa, a także zwiększa ryzyko wystąpienia chorób przyzębia. U Pacjentów może również pojawić się błędna artykulacja. Najczęstszym rozwiązaniem w tym przypadku jest zastosowanie aparatu ortodontycznego lub przeprowadzenie zabiegu polegającego na wydłużeniu korony klinicznej.
 • Przodozgryz – polega na nadmiernym wysunięciu dolnego łuku zębowego względem górnego, co negatywnie wpływa na wygląd twarzy, a także wymowę niektórych głosek. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem okazuje się założenie aparatu ortodontycznego.
 • Zgryz krzyżowy – wada ta występuje w sytuacji, gdy szczęka jest za wąska w stosunku do żuchwy, co w konsekwencji powoduje zachodzenie zębów dolnych na górne w niektórych odcinkach lub całym łuku zębowym. Prowadzi to do uszkodzeń błony śluzowej, kruszenia się zębów, większej podatności na rozwój próchnicy czy błędnej wymowy niektórych głosek. W tym przypadku leczenie najczęściej polega na wykonaniu zabiegu chirurgicznego, aby uzyskać prawidłowe ułożenie szczęki względem żuchwy.
 • Zgryz przewieszony – polega na zasłonięciu bocznych dolnych zębów poprzez górne uzębienie, co jest spowodowane zbyt szeroką szczęką w stosunku do żuchwy. W niektórych przypadkach rozwiązaniem może być delikatne oszlifowanie zębów, jednak najczęściej konieczne jest zastosowanie aparatu ortodontycznego.
 • Zgryz otwarty – polega na tym, że łuki zębowe w ogóle się ze sobą nie stykają. Powstały w ten sposób prześwit jest źródłem wielu poważnych konsekwencji: przeżuwanie pokarmów staje się utrudnione, występują wady wymowy, pogorszeniu ulega wygląd twarzy, a także może dojść do obniżenia napięcia mięśni żujących. Leczenie zgryzu otwartego najczęściej polega na wykonaniu zabiegu chirurgicznego i założeniu aparatu ortodontycznego.
 • Stłoczenia – zbyt mała ilość miejsca w zębodole sprawia, że zęby wyrastają pod niewłaściwym kątem lub są obrócone. W ten sposób dochodzi do efektu często nazywanego jako „krzywe zęby”. Do rozbudowania łuku zębowego wykorzystuje się aparat ortodontyczny. Warto jednak pamiętać, że w niektórych przypadkach konieczne okazać się może przeprowadzenie zabiegu ekstrakcji.
 • Zęby odseparowane – zbyt duża ilość miejsca w łuku zębowy sprawia, że między zębami pojawić się mogą widoczne szpary. W celu rozwiązania tego problemu stosuje się odpowiedni aparat ortodontyczny.


Rodzaje aparatów ortodontycznych

Aparaty wyjmowane dla dzieci

Ruchome aparaty to idealne rozwiązanie stosowane przy leczeniu wad zgryzu u dzieci. Wykorzystywane przez nas metody pozwalają skutecznie przywrócić odpowiednie warunki w jamie ustnej i zapobiec konieczności przeprowadzenia bardziej skomplikowanej i kosztownej terapii w przyszłości. Za sprawą tego rozwiązania można bez większych trudności pozbyć się wczesnych wad zgryzu i prawidłowo rozbudować łuki zębowe. Co ważne, ruchome aparaty można wyciągać z ust na czas jedzenia czy higieny, dlatego tak ważne jest, aby rodzice zwracali szczególną uwagę w trakcie trwania całej terapii. Obok systematycznego noszenia aparatów wpływ na sukces leczenia ma regularne uczęszczanie na wizyty kontrolne.

Do najczęstszych objawów, które powinny być powodem niepokoju, należą:

 • zbyt częste oddychanie przez usta,
 • przedwczesna utrata zębów mlecznych, co skutkuje różnego rodzaju przesunięciami uzębienia,
 • nieprawidłowa wymowa niektórych dźwięków,
 • wystąpienie szpar między zębami lub ich stłoczenie,
 • asymetryczne rysy twarzy,
 • zbyt mocno cofnięta lub wysunięta broda.

Stałe aparaty ortodontyczne

Stałe aparaty ortodontyczne to standardowe rozwiązanie wykorzystywane do leczenia wad zgryzu. Zbudowane są one z zamków, drutów, pierścieni (elementy kotwiczące) oraz ligatur, czyli gumek, których kolor można dopasować do własnych preferencji. Działanie stałych aparatów polega na wytwarzaniu odpowiednich sił na zęby, przez co zęby przywracane są do ich optymalnego położenia. W trakcie terapii niezwykle ważne jest, aby regularnie udawać się na wizyty kontrolne. W ich trakcie lekarz oceni postęp leczenia, a także dokona korekty aparatu, aby jego działanie było jak najbardziej efektywne. Cały proces przywracania zębów do ich optymalnego położenia trwa około 2 lat, należy jednak pamiętać, że czas ten jest uzależniony od indywidualnych uwarunkowań i u każdego Pacjenta może się różnić.

Niewidoczne nakładki Invisalign i Dr Smile

Wielu Pacjentów jest nieprzekonanych do wyglądu stałych aparatów ortodontycznych. W takiej sytuacji idealnym rozwiązanie okazuje się zastosowanie niewidocznych nakładek Invisalign lub Dr Smile. Są to innowacyjne rozwiązania, których największą zaletą jest dyskrecja. Dzieje się tak, ponieważ do stworzenia tych aparatów stosuje się specjalny, przezroczysty materiał. Dzięki temu przez całą terapię można przejść w sposób niezauważony nawet dla najbliższego otoczenia, co korzystnie wpływa na komfort Pacjenta w trakcie leczenia.

Niewidoczne nakładki Invisalign i Dr Smile to również niezwykle skuteczne rozwiązania, które pozwalają przywrócić zęby do ich optymalnego położenia. Jak pokazuje nasze doświadczenie, terapia z wykorzystaniem tych metod bardzo często ulega skróceniu nawet o kilka miesięcy w stosunku do stałych aparatów. Jest to bez wątpienia ogromna zaleta, szczególnie dla Pacjentów, którzy oczekują szybkich efektów.

Dużą korzyścią płynącą z niewidocznych nakładek jest fakt, że bez większych problemów można je zdjąć na czas spożywania posiłków czy wykonywania codziennych czynności związanych z higieną jamy ustnej. Dzięki temu można w prosty sposób prawidłowo oczyści zęby, a także dotrzeć do nawet trudno dostępne przestrzeni międzyzębowych. Codzienna higiena w trakcie terapii nie ulega więc pogorszeniu, przez co można skutecznie ochronić się przed pojawieniem się i rozwojem różnego rodzaju chorób. Wszystkie te zalety sprawiają, że niewidoczne nakładki Invisalign oraz Dr Smile to rozwiązania coraz częściej wybierane przez Pacjentów.


Dentium-Clinic-odbudowa-zebow

Umów się na konsultację

  Po wysłaniu formularza nasza recepcjonistka niezwłocznie skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu wizyty.

  Leczenie ortodontyczne krok po kroku

  1. W Dentium zawsze leczenie rozpoczynamy od konsultacji. Podczas niej będziesz mógł opowiedzieć o swoich oczekiwaniach względem leczenia, a także podzielić się swoimi wątpliwościami i zadać wszelkie nurtujące pytania. Nasi eksperci chętnie udzielą Ci wszelkich odpowiedzi. Na tym etapie przeprowadzana jest również dokładna diagnostyka w naszym prywatnym centrum diagnostycznym, które zostało wyposażone w takie urządzenia jak RTG czy tomograf komputerowy. Na podstawie badań jesteśmy w stanie precyzyjnie określić źródło problemu, dzięki czemu możemy przygotować pełny plan leczenia. Wtedy również przedstawiony zostanie Ci kosztorys terapii, przez co cały proces będzie dla Ciebie przewidywalny, a tym samym w pełni komfortowy.
  2. Kolejny etap różni się w zależności od wybranego rozwiązania. W przypadku stałego aparatu jest on mocowany bezpośrednio na zęby. Lekarz ustali z Tobą wtedy również terminy kolejnych wizyt kontrolnych. Procedura nieco inaczej jednak wygląda w przypadku wykorzystania niewidocznych nakładek. Wpierw wykonuje się cyfrowe skany uzębienia przy wykorzystaniu skanera wewnątrzustnego. Są one następnie przesyłane do pracowni protetycznej, gdzie doświadczeni technicy wykonują odpowiednie nakładki. Po ich przesłaniu do naszej kliniki przekażemy Ci je, a także opowiemy o kolejnych etapach leczenia.
  3. W trakcie całego leczenia odbywają się wizyty kontrolne, podczas których lekarz ocenia postępy terapii, a także dokonuje wszelkich niezbędnych korekt. Przywrócenie zębów do ich prawidłowego położenia najczęściej trwa około 2 lat. Czas ten jednak często jest skrócony nawet o kilka miesięcy w przypadku zastosowania niewidocznych nakładek. Po zakończonym leczeniu wreszcie będziesz mógł cieszyć się pełnią życia.

  Dlaczego warto skorzystać z leczenia ortodontycznego?

  Krzywe zęby to dla wielu Pacjentów powód do wstydu. Na szczęście kompleksowe leczenie ortodontyczne pozwala skutecznie przywrócić uzębienie do jego optymalnego położenia. W ten sposób poprawie ulega wygląd uśmiechu, dzięki czemu można poczuć się w pełni komfortowo. Wyleczenie wad zgryzu bardzo często pomaga również przywrócić utraconą pewność siebie, co korzystnie może wpłynąć nie tylko na życie prywatne, ale także zawodowe.

  Leczenie ortodontyczne pozwala również przywrócić pełną funkcjonalność jamy ustnej. Oznacza to, że przeżuwanie pokarmów przestaje w końcu stanowić jakikolwiek problem. Jest to niezwykle ważne, ponieważ w ten sposób można zmniejszyć ryzyko obciążenia układu pokarmowego. Korzystnie więc wpływa to na ogólny stan zdrowia.

  Czy wiesz o tym, że wady zgryzu mogą w konsekwencji prowadzić do nadmiernego ścierania się zębów lub nawet ich kruszenia? Powodem jest nierównomierne rozkładanie się sił żucia. Odpowiednie warunki mogą zostać przywrócone właśnie za sprawą leczenia ortodontycznego. W ten sposób można uchronić się przed poważnymi konsekwencjami i uratować zęby przed ścieraniem się czy uszkadzaniem. Warto również pamiętać, że przywrócenie uzębienia do jego prawidłowej pozycji korzystnie wpływa na higienę jamy ustnej. Dzieje się tak, ponieważ o wiele łatwiej dotrzeć do wszelkich przestrzeni, nawet tych bardzo trudno dostępnych. W ten sposób szczotkowanie czy nitkowanie zębów pozwala zachować zęby w zdrowiu i uchronić się przed wystąpieniem wielu poważnych chorób, między innymi próchnicy czy paradontozy.

  U niektórych Pacjentów wady zgryzu są powodem migrenowych bólów głowy lub napięć mięśni szyi. W takich sytuacjach rozwiązaniem okazać się może leczenie ortodontyczne, które pozwala uwolnić się od przykrych dolegliwości. Sztywność karku czy ból głowy wreszcie odejdą w zapomnienie! Nowoczesne leczenie ortodontyczne w Dentium pozwoli Ci znowu cieszyć się pełnią życia, a piękny uśmiech nie będzie już schodził z Twojej twarzy.

  Kompleksowa diagnostyka

  Jednym z najważniejszych etapów leczenia jest diagnostyka, ponieważ to właśnie od niej w dużej mierze zależy skuteczność całej terapii. Dlatego w Dentium postanowiliśmy stworzyć profesjonalne centrum diagnostyczne, które wyposażyliśmy w wiele innowacyjnych urządzeń, takich jak RTG, tomograf czy skaner wewnątrzustny. To właśnie dzięki nim możemy prawidłowo rozpoznać źródło problemu, a tym samym dobrać odpowiednie metody leczenia. Pozwala to nie tylko korzystnie wpłynąć na skuteczność całego leczenia, ale również uzyskać przewidywalne efekty. Co ważne, posiadanie prywatnego centrum diagnostycznego w naszej klinice sprawia, że nie tracisz swojego cennego czasu na wykonywanie badań w różnych miejscach. Pozwala to również zmniejszyć ewentualny stres związany z odwiedzaniem różnych placówek. Dzięki temu możemy zapewnić najwyższy komfort w trakcie całego leczenia.

  Dobry dentysta Kraków

  Zespół ekspertów

  Dentium to zespół ekspertów, którzy specjalizują się w wąskich dziedzinach stomatologicznych. Ściśle współpracują ze sobą na wszystkich etapach terapii, co pozwala osiągnąć znakomite i przewidywalne efekty, a także zapewnia wysoką skuteczność. W naszej klinice za leczenie ortodontyczne odpowiada lek. stom. Agnieszka Łanowska, która wiedzę zdobywała na prestiżowych uczelniach, a swoje doświadczenie podczas pracy w renomowanych placówkach stomatologicznych w Polsce. Posiada certyfikat lekarza Invisalign, a także jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, co jest potwierdzeniem jej wysokich umiejętności. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestniczą w licznych kursach i szkoleniach. Decydując się więc na leczenie w Dentium, masz pewność, że o zdrowie Twojego uśmiechu zadbają prawdziwi eksperci.

  Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące leczenia ortodontycznego

  • 1.  Czy leczenie ortodontyczne można przeprowadzić w każdym wieku?

   Na założenie aparatu ortodontycznego można zdecydować się niezależnie od wieku. Leczenie za ich pomocą jest równie skuteczne w wieku 30, 40 czy 50 lat.

  • 2. Ile trwa leczenie ortodontyczne?

   Najczęściej leczenie ortodontyczne trwa około 2 lata. Zastosowanie niewidocznych nakładek często pozwala skrócić ten czas nawet o kilka miesięcy.

  • 3. Czy leczenie ortodontyczne jest bolesne?

   W pierwszych dniach po założeniu aparatu ortodontycznego może pojawić się lekki dyskomfort, który jednak szybko mija. Problem ten zupełnie nie występuje w przypadku zastosowania niewidocznych nakładek. 

  Umów się na wizytę!

  Marzysz o prosty zębach? Pragniesz uwolnić się od bólów głowy i sztywnego karku? Koniecznie zdecyduj się na kompleksowe leczenie ortodontyczne w Dentium! Dobierzemy odpowiednie metody i rozwiązania, które pozwolą nam uzyskać przewidywane efekty. Nie zwlekaj dłużej i odmień swoje życie na lepsze. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer +48 123 96 32 74 lub +48 12 265 60 33.


  Pobierz bezpłatny poradnik ekspertów

  Szukasz gabinetu dla siebie i swojej rodziny? Chcesz podjąć leczenie stomatologiczne, ale nie wiesz na co zwrócić uwagę wybierając swojego dentystę? Pobierz poradnik przygotowany przez nasz zespół i dowiedz się czym się kierować przy wyborze stomatologa  Zobacz opinie naszych Pacjentów

  DENTIUM CLINIC

  DentiumClinic

  4,5 40 reviews

  Dentium Clinic
  4.9
  Based on 38 reviews
  powered by Facebook
  Ania Gołda
  Ania Gołda
  2023-11-23T13:53:49+0000
  Z całego serca polecam tą klinikę. Szczególności dr Magadalena Gizicka. Jedne z lepszych specjalistów w Krakowie. Dzięki niej nie czuję obawy przed pójściem do dentysty jak wcześniej. Bardzo profesjonalne podejście!read more
  Asia Sofińska
  Asia Sofińska
  2021-09-23T18:33:40+0000
  Zdecydowanie najlepsi z najlepszych!Pełen profesionalizm i troska o pacjenta oraz zaangażowanie i serce jakie wkładają w swoją pracę, to coś co wyróżnia cały personel począwszy od przemiłych Pań z recepcji, przez Panie higienistki, asystentki, aż po wspaniałych lekarzy! Zawsze pomogą, doradzą i co najważniejsze skutecznie i bezboleśnie wyleczą. Serdecznie polecam wszystkim!read more
  Kasia Zajączewska
  Kasia Zajączewska
  2021-08-03T16:58:50+0000
  Polecam – pełen profesjonalizm i troska o komfort pacjenta która przełamuje lęki z dzieciństwa 🙂read more
  Grażyna Wielebska
  Grażyna Wielebska
  2021-04-19T19:19:14+0000
  Jestem naprawdę zaopiekowana, zarówno przez Panie w rejestracji, jak i Pana doktora Piotra, Panią specjalistę ortodoncji i Panią przeprowadzającą higienizację.Polecam wszystkim oczekującym najwyższego standardu usług.read more
  Anna Paciorek
  Anna Paciorek
  2020-11-27T15:57:52+0000
  Serdecznie polecam Dentium Clinic, jestem bardzo zadowolona zarówno z usług stomatologicznych (w tym chirurgii), jak i ortodontycznych.read more
  Gabriela Bołoz
  Gabriela Bołoz
  2019-08-23T13:46:41+0000
  Polecam tą klinikę. Ogromny profesjonalizm oraz życzliwość dla klienta. Szczególnie polecam Pana Macieja Walskiego, którego cenie za uczciwość , zaangażowanie , staranność oraz wysokie poczucie estetyki.read more
  Michał Kozela
  Michał Kozela
  2019-07-12T14:35:08+0000
  Profesjonalizm w każdym wymiarze, zwłaszcza dr Janczy i dr Walski! Są artystami w swoim fachu! Wielki szacun!read more
  Ya Ulla
  Ya Ulla
  2019-04-21T07:48:14+0000
  Bez dwóch zdań najlepszy gabinet dentystyczny w Krakowie! Miła atmosfera, życzliwe podejście do pacjenta a przede wszystkim pełen profesjonalizm w swoim fachu. Kompleksowe leczenie, implanty, wybielanie- efekt bardzo zadowalający. Polecam!read more
  Marcin Migdał
  Marcin Migdał
  2019-02-13T12:50:39+0000
  Do kliniki trafiłem z zębem po nieudanym leczeniu, niestety nie udało się go uratować. Doktor Maciej zaproponował implant. Przed zabiegiem byłem przerażony, ale wszystko przebiegło w miłej atmosferze i co najważniejsze bezboleśnie. Godzina na fotelu i po strachu;) Gorąco polecam!read more
  Dorota Goraj
  Dorota Goraj
  2018-04-19T09:32:15+0000
  Świetna obsługa! Pani Magda na luzie, bardzo wesoła a przy tym profesjonalna, Pan Piotr bardzo delikatne ( co uważam za perełkę) podejście do pacjenta, przy tym oczywiscie jak najbardziej pełna profeska. Mogę jeszcze dodać ze bardzo lubie panie asystentki i panie na recepcji są kochane 🙂🙂🙂 polecam!!read more
  Anna Milewska
  Anna Milewska
  2017-12-20T00:01:54+0000
  Polecam gorąco! Trafiłam do Doktora Piotra Janczy z trudnym przypadkiem – zębem po nieudanym leczeniu kanałowym, z wyrokiem usunięcia. Pan Piotr go uratował 🙂 Ząb jest chimeryczny, ale jest 🙂 Pozostałe ząbki też świetnie zrobione – wyrzeźbione. Bezboleśnie i miło, aż chce się chodzić do dentysty 🙂 Bardzo dziękuję Panie Piotrze! Pozdrawiam miły i kompetentny zespół Dentium Clinic 🙂 p.s. Przystępne ceny;)read more
  Anna Pajak
  Anna Pajak
  2017-06-24T15:15:06+0000
  Consiglio a tutti!!! Si prendono cura di pazienti in un modo molto professionale. Mai visto persone così gentile e disponibile �read more
  Ewa Viktoria Bobrzyńska
  Ewa Viktoria Bobrzyńska
  2017-06-15T15:47:26+0000
  Kinga Katarzyna
  Kinga Katarzyna
  2017-06-14T19:28:54+0000
  Polecam !
  Witold Gilewicz
  Witold Gilewicz
  2017-01-12T10:07:46+0000
  Agata Warchoł
  Agata Warchoł
  2016-12-19T14:24:21+0000
  Aggie Wicher
  Aggie Wicher
  2016-11-23T10:49:03+0000
  Ewa Pł
  Ewa Pł
  2016-09-15T09:03:00+0000
  Adam Król
  Adam Król
  2016-03-02T11:27:35+0000
  Wspaniała i profesjonalna obsługa. Najwyższa jakość oferowanych usług.Fachowość i niesamowite podejście i zaangażowanie personelu sprawiło, że jestem ich pacjentem i z ogromną przyjemnością polecam klinikę znajomym. Od progu czujemy się komfortowo i pod najlepszą możliwą opieką. Zdecydowanie najlepsza klinika w jakiej byłem, gorąco polecam. 🙂read more
  Daniel Piwowar
  Daniel Piwowar
  2016-02-02T09:34:35+0000
  Polecam;) mega profesjonalne podejście do klienta i jestem zadowolony z efektów.read more
  Dawid Mazur
  Dawid Mazur
  2016-01-16T16:08:53+0000
  Janusz Gilewicz
  Janusz Gilewicz
  2015-12-30T23:20:39+0000
  Absolutely state of art clinic ! Newest technology equipment combined with the high end performance of the doctors and technicians ! I had complicated surgery with amazing attention to the detail and fantastic results , close to the old town and prices are very competitive what is on dental market ! High recommendation !read more
  Roma Carpenter
  Roma Carpenter
  2015-12-16T23:03:39+0000
  Czy tylko w przeszłości ? „Chcieliśmy… sprawiać…”Powinno chyba być: Chcielibyśmy …read more
  Karolina Kruk
  Karolina Kruk
  2015-11-20T19:23:45+0000
  Najlepsi!
  Laura Stawiarska
  Laura Stawiarska
  2015-10-30T09:49:34+0000
  Beata Adamczyk
  Beata Adamczyk
  2015-08-25T20:31:54+0000
  Paweł Tomaszek
  Paweł Tomaszek
  2015-08-25T18:13:45+0000
  Polubiłem chodzenie do dentysty.
  Lukasz Łylk
  Lukasz Łylk
  2015-08-25T17:31:07+0000
  Konrad Jóźwiak
  Konrad Jóźwiak
  2015-08-25T16:49:16+0000
  Tu leczę zęby 🙂
  Karolina MY
  Karolina MY
  2015-08-03T18:11:04+0000
  Szymon Lekstan
  Szymon Lekstan
  2015-08-03T09:29:52+0000
  Daria Wilczyńska
  Daria Wilczyńska
  2015-08-03T08:38:42+0000
  Piotr Kupiec
  Piotr Kupiec
  2015-08-03T07:22:18+0000
  Patrycja Migdał-Kalina
  Patrycja Migdał-Kalina
  2015-08-02T22:47:02+0000
  Świetna klinika ! Polecam !
  Michał Kozela
  Michał Kozela
  2015-08-02T21:35:51+0000
  Bardzo polecam, szybko i profesjonalnie. A przy tym przytulnie i bezboleśnie 🙂read more
  Maciek Smaga
  Maciek Smaga
  2015-08-02T21:03:44+0000
  Next Reviews

  średnia ocena
  4.7 / 5