Z doświadczenia wiemy, że wizyta u dentysty może wywołać wątpliwości, nasunąć pewne pytania, zarówno natury ogólnej, jak i dotyczące konkretnego zabiegu. Poniżej znajdą Państwo omówienie tematów najczęściej pojawiających się w tych pytaniach. Oczywiście nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji i z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania związane z naszą kliniką i procesem leczenia.

 • Czy klinika posiada własny parking dla pacjentów?

  TAK, bezpośrednio przy Klinice znajduje się parking dla naszych pacjentów, z którego można bezpłatnie skorzystać podczas wizyty.

 • Czy w klinice jest dostęp do Internetu?

  TAK, nasi pacjenci oraz osoby im towarzyszące mogą bezpłatnie skorzystać z dostępu do sieci na terenie naszej Kliniki.

 • Czy przed wizytą można jeść i pić?

  TAK, nasi pacjenci oraz osoby im towarzyszące mogą bezpłatnie skorzystać z dostępu do sieci na terenie naszej Kliniki.

 • Czy po zabiegach można jeść i pić?

  Wszystko zależne jest to tego, w jakim celu pacjent odwiedził Klinikę. Lekarz podczas indywidualnej wizyty przekaże pacjentowi informacje dotyczącą dalszego postępowania po zabiegu.

 • Jakim zabiegom można poddać się w Klinice?

  Klinika świadczy kompleksowe usługi w dziedzinach takich, jak: stomatologia zachowawcza, endodoncja, chirurgia, implantologia, protetyka, periodontologia, ortodoncja. Zachęcamy do pierwszej wizyty i ustalenia procesu leczenia.

 • Czy w Klinice można zrobić rentgen?

  TAK, nasza klinika jest wyposażona w najwyższej jakości sprzęt do cyfrowej diagnostyki RTG marki Carestream, w tym pantomograf i aparaty do zdjęć punktowych.

 • Czy będąc w ciąży można korzystać z zabiegów dentystycznych?

  TAK, całkowite wyleczenie zębów przed porodem jest niezwykle istotne. Znieczulenia oraz środki stosowane do leczenia nie mają wpływu na nienarodzone dziecko.
  Pacjentka jednak powinna już na początku poinformować lekarza o tym, że jest w ciąży.

 • Czy klinika oferuje znieczulenie i narkozę?

  TAK. W przypadku drobnych zabiegów takich jak, chociażby wypełnienie zęba pacjent może sam podjąć decyzję, czy chce skorzystać ze znieczulenia. W przypadku poważniejszych zabiegów lekarze podejmują decyzję o wprowadzeniu pacjenta w stan narkozy.

 • Czy przed podjęciem leczenia można poznać jego koszty?

  TAK, już na początku lekarz przygotowuje indywidualny plan leczenia pacjenta. Na tej podstawie można uzyskać informację dotyczącą kosztów poszczególnych zabiegów, które zasugerował specjalista.

 • Czy Klinika leczy również dzieci?

  TAK, nasi lekarze posiadają duże doświadczenie w leczeniu małych pacjentów. Wiemy jak ważna jest dbałość o zęby i wpojenie odpowiednich zasad profilaktyki u najmłodszych.

 • Jakie formy płatności oferuje Klinika?

  Gotówka oraz karty płatnicze.

średnia ocena
4.7 / 5