Korony i mosty zębowe Kraków

Korony i mosty zębowe Kraków Dentium ClinicJama ustna może borykać się z wieloma problemami, jednak jednym z najpoważniejszych są braki zębowe. Potrafią znacznie pogorszyć jakość życia, choćby przez utrudnianie lub uniemożliwianie spożywania niektórych dań czy produktów żywnościowych. Oczywiście pozostają nie bez wpływu na estetykę uśmiechu oraz twarzy, postarzające zmarszczki wynikające z luk w uzębieniu obniżają pewność siebie. Skutecznym rozwiązaniem kłopotu okazuje się zastosowanie koron i mostów protetycznych, które pozwalają na owocną odbudowę utraconych zębów.

Poznaj ekspertów zajmujących się koronami i mostami zębowymi:

CHIRURGIA SZCZĘKOWO – TWARZOWA | IMPLANTOLOGIA

ENDODNCJA MIKROSKOPOWA | STOMATOLOGIA ESTETYCZNA | PROTETYKA

Co należy wiedzieć o koronach i mostach protetycznych?

Sprawne uzupełnianie braków zębowych jest dla kliniki Dentium priorytetem. Korony i mosty protetyczne zaś są skutecznym sposobem rozwiązywania tego rodzaju problemów. Dzięki nowoczesnej technologii oraz wysokiej jakości materiałom nasi eksperci przeprowadzają leczenie szybko i komfortowo, zachowując przy okazji bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa.

Wybór metody leczenia braku zębowego jest uzależniony od sytuacji, z jaką mamy do czynienia:

 • złamanie pojedynczego zęba – przy złamaniu zęba najkorzystniejszym rozwiązaniem jest zastosowanie pojedynczej korony protetycznej. Najpierw pozostałości zęba są precyzyjnie oczyszczane, a następnie przy pomocy skanera wewnątrzustnego pobieramy ich wirtualne wyciski (nie jest konieczne zastosowanie tradycyjnej masy dentystycznej, powodującej pewien dyskomfort). Skany odsyłamy do laboratorium protetycznego, w którym technik stomatologiczny wykona rekonstrukcję. Po jej otrzymaniu zostanie przycementowana do określonego przez stomatologa miejsca. Dzięki osiągnięciu wysokiej stabilności, resztki jedzenia nie są w stanie przedostać się pod koronę;
 • utrata pojedynczego zęba – w takim przypadku najkorzystniejszym wyjściem jest zastosowanie pojedynczej korony protetycznej osadzanej na implancie zębowym, czyli kilkumilimetrowej „śrubce” wszczepianej w miejsce utraconego korzenia, przejmującej jego zadania. Jako że jest ona wykonana z biokompatybilnego materiału, organizm traktuje ją jak własną część, nie uruchamiając swych reakcji obronnych. Do wszczepianego implantu zaś przytwierdza się koronę imitującą widoczną część naturalnego zęba. Ważną zaletą rozwiązania jest hamowanie zaniku kości będące wynikiem integracji implantu z otaczającymi tkankami. Istnieje jeszcze jedna metoda odbudowy pojedynczego braku zębowego. Koronę osadza się na moście protetycznym przyczepionym do sąsiadujących z ubytkiem zębów (aby było to możliwe, muszą być one zdrowe). Zostają one wstępnie oszlifowane, a do nich mocuje się wspomniany most wyposażony w odpowiednią odbudowę. To rozwiązanie nie jest rekomendowane ze względu na ingerencję w tkanki zęba, a prawdziwy potencjał drzemiący w mostach objawia się dopiero przy obszerniejszych ubytkach w uzębieniu;
 • utrata kilku zębów obok siebie – w tym przypadku wykorzystanie mostów protetycznych przynosi najlepsze efekty. Można je osadzić na wszczepionych implantach oraz sąsiadujących z brakiem zdrowych zębach. Procedura wygląda wówczas identycznie, jak w sytuacji mocowania pojedynczych koron, różni się jedynie liczbą koniecznych implantów zębowych.

Należy zaznaczyć, że zastosowanie wysokiej jakości znieczuleń czyni wszelkie zabiegi bezbolesnymi. Wszczepione implanty zębowe goją się mniej więcej kilka tygodni, na ten okres mocowane są tymczasowe rekonstrukcje pozwalające Pacjentowi normalnie funkcjonować. Tkanki kostne dokładnie obrastają implant i nadają mu docelową stabilizację. Kiedy mija czas rekonwalescencji, na stałe przytwierdzana jest właściwa odbudowa. Rzetelne stosowanie się do zaleceń stomatologa pozwala cieszyć się koronami i mostami przez długi czas, a bywają przypadki, kiedy służą one dożywotnio.

Nasza klinika używa wysokiej jakości implantów cyrkonowych oraz implantów firmy Osstem, będących rewelacyjną i ekonomiczną alternatywą dla swych odpowiedników kategorii premium.

Dobry dentysta Kraków

Korzyści płynące z zastosowania koron protetycznych

Użycie koron protetycznych ma wiele dobrych stron, bowiem pozytywnie wpływają one na funkcjonalność, estetykę uśmiechu oraz ogólne zdrowie jamy ustnej. Ich najbardziej zauważalnym atutem jest ponowna możliwość spożywania ulubionych potraw i wszystkich produktów, na jakie mamy ochotę.

Braki w uzębieniu często są głównymi winowajcami w problemach z poprawną artykulacją pewnych głosek, szczególnie jeśli wystąpiły w przedniej partii zębów. Jest to spowodowane niewłaściwym podparciem języka podczas mówienia. Wykorzystanie dopasowanych rekonstrukcji protetycznych skutecznie rozwiązuje ten kłopot.

Warto zaznaczyć dobroczynne oddziaływanie implantów zębowych na równowagę panującą w jamie ustnej – zastosowany przy ich produkcji materiał jest traktowany przez organizm jak własna część, przez co kość obrasta wszczep i jest poprawnie obciążona. W ten sposób jej zanik jest zahamowany.

Na koniec dodajmy wyjątkową estetykę prezentowaną przez korony i mosty. Bardzo dobrze naśladują one naturalne uzębienie swym kształtem, współczynnikiem odbijania światła czy kolorem, przez co doskonale wpasowują się w otoczenie jamy ustnej. Z kolei wysoka wytrzymałość tego rodzaju rekonstrukcji zapewnia im długą żywotność, pozwalającą na wieloletnie użytkowanie.


Korony protetyczne w Dentium

Celem kliniki Dentium jest zapewnienie Pacjentom maksymalnego komfortu i satysfakcji z przeprowadzanego leczenia, przy jednoczesnym osiąganiu nadzwyczajnych efektów estetycznych oraz funkcjonalnych. Aby osiągnąć ten cel, zadbaliśmy o możliwość uzupełniania braków zębowych koronami i mostami protetycznymi najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdziesz:

 • pełnoceramiczne korony protetyczne – są wytwarzane wyłącznie z porcelany, będącej bardzo wytrzymałym i estetycznym materiałem. Dokładnie odzwierciedlają naturalne uzębienie i odznaczają się wysoką odpornością na różnego rodzaju przebarwienia;
 • korony cyrkonowe – tlenek cyrkonu użyty do produkcji tych koron łączy właściwości metalu i porcelany. Podobnie jak pełnoceramiczne odpowiedniki, rekonstrukcje cyrkonowe charakteryzują się znakomitą wytrzymałością oraz estetyką.

Dentium-Clinic-odbudowa-zebow

Umów się na konsultację

  Po wysłaniu formularza nasza recepcjonistka niezwłocznie skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu wizyty.

  Mocowanie korony protetycznej krok po kroku

  1. Każde leczenie przeprowadzane w naszej klinice rozpoczynamy od konsultacji. Podczas niej stomatolog dokładnie zapoznaje się z problemem Pacjenta oraz jego oczekiwaniami. W naszym prywatnym centrum diagnostycznym wykonamy niezbędne badania (tomografia komputerowa czy RTG), których wyniki będą bazą dla sporządzenia dokładnego planu terapii. Dzięki temu ryzyko wystąpienia niechcianych komplikacji w trakcie postępowania leczniczego zostaje zredukowane, a Pacjent ma świadomość wszelkich czynności z nim związanych. Ponadto przekażemy mu również kosztorys, aby zapewnić jak największą transparentność całego procesu.
  2. Drugi krok może mieć dwa scenariusze w zależności od zaistniałej sytuacji. Jeśli stoimy w obliczu złamania zęba, oczyszczamy jego pozostałości, pobieramy ich cyfrowy wycisk przy pomocy skanera wewnątrzustnego, odsyłany później do laboratorium protetycznego. Podobnie jest przy całkowitej utracie zęba, jednak w tym przypadku zamiast oczyszczania pozostałości wszczepiamy implant zębowy (lub mocujemy most do wcześniej oszlifowanych zębów sąsiadujących).
  3. Pobrane wcześniej wyciski przesyłamy do laboratorium protetycznego, gdzie doświadczony technik stomatologiczny stworzy indywidualnie dopasowane rekonstrukcje. Do tego czasu Pacjent użytkuje tymczasowe korony protetyczne.
  4. Punktem kulminacyjnym leczenia jest stałe zamocowanie odbudów protetycznych: przycementowanie ich do pozostałej części zęba (złamanie zęba) lub przytwierdzenie do implantów (całkowita utrata zęba). Pacjent ocenia walory zastosowanych rekonstrukcji i w przypadku braku zastrzeżeń opuszcza gabinet z nowym uśmiechem.

   

  Rodzaje mostów protetycznych w Dentium

  Mosty protetyczne to skuteczny sposób odbudowy licznych braków zębowych występujących w bezpośrednim sąsiedztwie. Dzięki zaawansowanym materiałom wykorzystanym przy ich produkcji cechują się wyjątkową estetyką nieodbiegającą od naturalnego uzębienia. Warto wspomnieć o ich wytrzymałości – dokładne stosowanie się do zaleceń lekarza pozwoli cieszyć się nimi przez długie lata.

  Klinika Dentium przeprowadza leczenie przy pomocy następujących rodzajów mostów:

  • mosty pełnoceramiczne – cechują się nieprzeciętną estetyką i wytrzymałością, a wszystko dzięki pełnemu wykonaniu z odpornej na przebarwienia porcelany. Ten rodzaj mostów doskonale odzwierciedla naturalne uzębienie;
  • mosty cyrkonowe – stworzone z tlenku cyrkonu mosty są biokompatybilne, czyli nie powodują reakcji obronnych organizmu. Podobnie jak odpowiedniki wykonane z porcelany, świetnie imitują naturalne uzębienie swoją wytrzymałością oraz estetyką.

   

  Proces zakładania mostów

  1. Standardowo leczenie rozpoczynamy konsultacją. W jej trakcie lekarz przeprowadzi szczegółowy wywiad medyczny w celu uzyskania informacji na temat problemu i wymagań Pacjenta. Skontrolowany zostanie także ogólny stan jamy ustnej. Wykonamy w naszym prywatnym centrum diagnostycznym niezbędne badania dające pełen obraz uwarunkowań zdrowotnych. Pozyskane wyniki posłużą jako podstawa do stworzenia precyzyjnego planu leczenia znacznie zmniejszającego prawdopodobieństwo pojawienia się niechcianych powikłań. Dzięki temu Pacjent ma możliwość dokładnego zapoznania się z każdym etapem terapii, zaś komunikacja pomiędzy nim a stomatologiem będzie bardzo ułatwiona. Nieodłącznym elementem tej części procesu jest również przedstawienie kosztorysu dający Pacjentowi jasny oraz klarowny obraz wszystkich czynności.
  2. Drugi etap leczenia może przebiegać dwojako: jeśli podjęta została decyzja o zastosowaniu implantów, wszczepiamy je, a następnie pobieramy wirtualne wyciski przy pomocy skanera wewnątrzustnego. W przypadku mocowania mostu do naturalnych zębów wpierw są one oszlifowane, potem zaś pobieramy wyciski przy pomocy wspomnianego wcześniej urządzenia.
  3. Wyciski pozyskane dzięki skanerowi wewnątrzustnemu przekazujemy laboratorium protetycznemu, gdzie technicy dentystyczni stworzą spersonalizowane rekonstrukcje protetyczne. Do czasu ich otrzymania Pacjent wyposażony jest w tymczasowe odpowiedniki pozwalające mu na codzienne funkcjonowanie.
  4. Ostatnim krokiem jest trwałe przymocowanie mostów do implantów lub przycementowanie ich do oszlifowanych zębów. W ten sposób przywracamy naturalną funkcjonalność i estetykę uśmiechu.

  Innowacyjny materiał PEEK

  Dzisiejsza stomatologia prężnie poszukuje rozwiązań pomagających w osiąganiu spektakularnych efektów leczenia. Jednym z owoców ciężkiej pracy stomatologów oraz techników dentystycznych było zaadaptowanie na potrzeby dentystyki materiału PEEK, czyli polieteroeteroketonu. Jest on niczym innym, jak tylko termoplastycznym tworzywem sztucznym znajdującym swoje zastosowanie w szeroko pojętej medycynie. Dzięki swojej wytrzymałości, odporności na przebarwienia czy plastyczne odkształcenia jest bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. Wykonane z tego zaawansowanego materiału korony i mosty protetyczne są proponowaną przez nas alternatywą dla rekonstrukcji ceramicznych podbudowanych metalem. Wykazują się wyższą estetyką, są lekkie oraz nie wymagają zastosowania metalowych elementów.

   

  Digital Smile Design – cyfrowe projektowanie uśmiechu

  Osiągane obecnie wspaniałe efekty wizualne leczenia są możliwe w dużej mierze dzięki użyciu nowoczesnych technologii. Jedną z nich jest brazylijski system cyfrowego planowania uśmiechu Digital Smile Design (DSD). Dzięki niemu Pacjenci mogą zobaczyć ostateczny efekt terapii jeszcze przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji! Jak to możliwe? Stomatolog robi twarzy Pacjenta kilkanaście zdjęć wprowadzanych następnie do specjalnego programu komputerowego. Za jego pomocą tworzy wirtualną symulację docelowego uśmiechu i wyświetla ją na monitorze lub tablecie. Pacjent dokładnie zapoznaje się z przyszłym efektem, ma okazję zadać nurtujące go pytania, wyrazić swoje wątpliwości lub sugestie. Stworzony w ten sposób schemat jest przekazywany do siedziby DSD w Madrycie, gdzie doświadczeni technicy stomatologiczni wykonają indywidualnie dopasowany mock-up. Jest to plastikowa nakładka, która po umieszczeniu w ustach odtwarza końcowy rezultat leczenia. Ponadto zostanie przeprowadzona profesjonalna sesja zdjęciowa, w której główną gwiazdą jest Pacjent. Z powstałych fotografii skonstruujemy multimedialną prezentację nowego uśmiechu, będącą zwieńczeniem całego procesu.

  Korzyści płynące z zastosowania DSD są niepodważalne. Pacjent zyskuje komfort psychiczny ze względu na czynny udział w procesie projektowania jego przyszłego uzębienia, a komunikacja pomiędzy nim a stomatologiem jest znacznie ułatwiona. Oparty na wirtualnej symulacji plan leczenia zauważalnie zmniejsza prawdopodobieństwo pojawienia się niechcianych komplikacji podczas terapii, zapewniając tym samym jej wysoki poziom bezpieczeństwa.

  Indywidualne podejście

  W klinice Dentium traktujemy leczenie jako swego rodzaju misję. Wierzymy, że skuteczne rozwiązanie problemu jest możliwe dzięki indywidualnemu i kompleksowemu podejściu. Obecność multidyscyplinarnego zespołu ekspertów umożliwia wieloaspektowe podejście do choroby Pacjenta, eliminujące nie tylko sam kłopot, ale również jego źródło. Dbałość o szczegóły, a także wysoka estetyka prac protetycznych wyróżnia nas na tle pozostałych krakowskich placówek stomatologicznych. Każda terapia jest precyzyjnie planowana, pod uwagę brany jest każdy detal uwarunkowań zdrowotnych Pacjenta. Dzięki tak obranej taktyce osiągnięcie zamierzonych efektów jest na wyciągnięcie ręki!

  Zespół ekspertów Dentium

  Dentium tworzy zespół przyjaciół, których życiową misją jest niesienie pomocy innym ludziom. Swe wykształcenie zawdzięczają szanowanym uczelniom, zaś doświadczenie zdobywali pod okiem wybitnych stomatologów. Leczeniem implantologicznym w naszej klinice zajmuje się lek. stom. Maciej Nowiński , prawdziwy profesjonalista oraz laureat corocznie przyznawanej prestiżowej nagrody Platinium Preffered Award. Jego umiejętności pozwalają mu na przeprowadzenie leczenia dającego nieprzeciętne efekty estetyczne. Pan Doktor dzieli się swoją wiedzą z innymi dentystami poprzez tworzenie różnych publikacji i doniesień naukowych, które wygłasza podczas licznych zjazdów w kraju oraz za granicą.

  Prywatne centrum diagnostyczne

  Precyzyjna diagnostyka ma fundamentalne znaczenie dla sukcesu leczenia stomatologicznego. Na podstawie jej wyników rozpoznawany jest problem i jego źródło, dzięki niej możliwe jest także sporządzenie dokładnego planu leczenia. Zadbaliśmy o to, by częścią naszej kliniki stało się prywatne centrum diagnostyczne, pozwalające wykonać wszystkie niezbędne badania na miejscu. Służy do tego między innymi nowoczesny tomograf komputerowy czy aparatura RTG, charakteryzujące się bardzo wysokim bezpieczeństwa. Własny gabinet diagnostyczny to ogromne ułatwienie dla lekarza, który jest w stanie przeprowadzić sprawną i dogłębną analizę. Pacjent zaś oszczędza sporo czasu, gdyż nie musi poszukiwać osobnych placówek medycznych zdolnych do zrobienia koniecznych badań.

  Bezbolesne leczenie w Dentium

  Ból podczas leczenia jest najczęstszym powodem unikania przez Pacjentów odwiedzin gabinetu dentystycznego. Klinika Dentium zadbała o bezbolesność terapii poprzez zastosowanie wysokiej jakości znieczuleń pozyskiwanych dzięki współpracy z renomowanymi producentami branży stomatologicznej. Jednakże pojawiają się sytuacje, kiedy lęk przed stomatologiem jest tak duży, że nie pozwala na przeprowadzenie żadnego zabiegu – przypadłość ta nazywana jest dentofobią. Dotkniętym nią Pacjentom proponujemy zastosowanie znieczulenia ogólnego, czyli narkozy. Jest ona bardzo bezpiecznym oraz skutecznym sposobem walki ze strachem w szeroko pojętej medycynie. Jej wykorzystanie pozwala Pacjentowi na przejście zabiegu w całkowitej nieświadomości i bez stresu.

  Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania o korony i mosty

  • 1.  Czy resztki jedzenia dostają się pod korony lub mosty protetyczne?

   Do zamocowania rekonstrukcji protetycznych stosuje się specjalny cement stomatologiczny, który wypełnia szczelnie wszystkie przestrzenie. Sprawia to, że żadne resztki nie dostają się pod odbudowy.

  • 2.  Czy zawsze można zdecydować się na korony lub mosty protetyczne?

   Głównym przeciwwskazaniem do zastosowania rekonstrukcji protetycznych są występujące choroby przyzębia, które przed przystąpieniem do założenia odbudów należy koniecznie wyleczyć. Problemem okazać się może również zbyt krótka naturalna korona. W takiej sytuacji należy wykonać odpowiedni zabieg, aby uzyskać prawidłowe warunki w jamie ustnej do zastosowania rozwiązań protetycznych.

  • 3.  Czy kompleksowe leczenie jest bolesne?

   W Dentium dokładamy wszelkich starań, aby każde leczenie było w pełni komfortowe. Dlatego w codziennej praktyce korzystamy z niezwykle skutecznych znieczuleń. W razie konieczności stosujemy również narkozę, czyli znieczulenie ogólne, które sprawia, że nie jest odczuwany jakikolwiek ból.

  Umów się na wizytę!

  Jeśli borykasz się z brakami zębowymi niepozwalającymi Ci na normalne funkcjonowanie i zaburzającymi estetykę Twojego uśmiechu, umów się na wizytę w klinice Dentium. Nasz doświadczony zespół ekspertów znajdzie rozwiązanie problemu odpowiadające Twoim oczekiwaniom. Aby umówić się na wizytę, zadzwoń pod numer (12) 265 60 33 lub wypełnij formularz. Rejestratorki czekają na telefon oraz chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.


  Pobierz bezpłatny poradnik ekspertów

  Szukasz gabinetu dla siebie i swojej rodziny? Chcesz podjąć leczenie stomatologiczne, ale nie wiesz na co zwrócić uwagę wybierając swojego dentystę? Pobierz poradnik przygotowany przez nasz zespół i dowiedz się czym się kierować przy wyborze stomatologa  Zobacz opinie naszych Pacjentów

  DENTIUM CLINIC

  DentiumClinic

  4,5 40 reviews

  Dentium Clinic
  4.9
  Based on 38 reviews
  powered by Facebook
  Ania Gołda
  Ania Gołda
  2023-11-23T13:53:49+0000
  Z całego serca polecam tą klinikę. Szczególności dr Magadalena Gizicka. Jedne z lepszych specjalistów w Krakowie. Dzięki niej nie czuję obawy przed pójściem do dentysty jak wcześniej. Bardzo profesjonalne podejście!read more
  Asia Sofińska
  Asia Sofińska
  2021-09-23T18:33:40+0000
  Zdecydowanie najlepsi z najlepszych!Pełen profesionalizm i troska o pacjenta oraz zaangażowanie i serce jakie wkładają w swoją pracę, to coś co wyróżnia cały personel począwszy od przemiłych Pań z recepcji, przez Panie higienistki, asystentki, aż po wspaniałych lekarzy! Zawsze pomogą, doradzą i co najważniejsze skutecznie i bezboleśnie wyleczą. Serdecznie polecam wszystkim!read more
  Kasia Zajączewska
  Kasia Zajączewska
  2021-08-03T16:58:50+0000
  Polecam – pełen profesjonalizm i troska o komfort pacjenta która przełamuje lęki z dzieciństwa 🙂read more
  Grażyna Wielebska
  Grażyna Wielebska
  2021-04-19T19:19:14+0000
  Jestem naprawdę zaopiekowana, zarówno przez Panie w rejestracji, jak i Pana doktora Piotra, Panią specjalistę ortodoncji i Panią przeprowadzającą higienizację.Polecam wszystkim oczekującym najwyższego standardu usług.read more
  Anna Paciorek
  Anna Paciorek
  2020-11-27T15:57:52+0000
  Serdecznie polecam Dentium Clinic, jestem bardzo zadowolona zarówno z usług stomatologicznych (w tym chirurgii), jak i ortodontycznych.read more
  Gabriela Bołoz
  Gabriela Bołoz
  2019-08-23T13:46:41+0000
  Polecam tą klinikę. Ogromny profesjonalizm oraz życzliwość dla klienta. Szczególnie polecam Pana Macieja Walskiego, którego cenie za uczciwość , zaangażowanie , staranność oraz wysokie poczucie estetyki.read more
  Michał Kozela
  Michał Kozela
  2019-07-12T14:35:08+0000
  Profesjonalizm w każdym wymiarze, zwłaszcza dr Janczy i dr Walski! Są artystami w swoim fachu! Wielki szacun!read more
  Ya Ulla
  Ya Ulla
  2019-04-21T07:48:14+0000
  Bez dwóch zdań najlepszy gabinet dentystyczny w Krakowie! Miła atmosfera, życzliwe podejście do pacjenta a przede wszystkim pełen profesjonalizm w swoim fachu. Kompleksowe leczenie, implanty, wybielanie- efekt bardzo zadowalający. Polecam!read more
  Marcin Migdał
  Marcin Migdał
  2019-02-13T12:50:39+0000
  Do kliniki trafiłem z zębem po nieudanym leczeniu, niestety nie udało się go uratować. Doktor Maciej zaproponował implant. Przed zabiegiem byłem przerażony, ale wszystko przebiegło w miłej atmosferze i co najważniejsze bezboleśnie. Godzina na fotelu i po strachu;) Gorąco polecam!read more
  Dorota Goraj
  Dorota Goraj
  2018-04-19T09:32:15+0000
  Świetna obsługa! Pani Magda na luzie, bardzo wesoła a przy tym profesjonalna, Pan Piotr bardzo delikatne ( co uważam za perełkę) podejście do pacjenta, przy tym oczywiscie jak najbardziej pełna profeska. Mogę jeszcze dodać ze bardzo lubie panie asystentki i panie na recepcji są kochane 🙂🙂🙂 polecam!!read more
  Anna Milewska
  Anna Milewska
  2017-12-20T00:01:54+0000
  Polecam gorąco! Trafiłam do Doktora Piotra Janczy z trudnym przypadkiem – zębem po nieudanym leczeniu kanałowym, z wyrokiem usunięcia. Pan Piotr go uratował 🙂 Ząb jest chimeryczny, ale jest 🙂 Pozostałe ząbki też świetnie zrobione – wyrzeźbione. Bezboleśnie i miło, aż chce się chodzić do dentysty 🙂 Bardzo dziękuję Panie Piotrze! Pozdrawiam miły i kompetentny zespół Dentium Clinic 🙂 p.s. Przystępne ceny;)read more
  Anna Pajak
  Anna Pajak
  2017-06-24T15:15:06+0000
  Consiglio a tutti!!! Si prendono cura di pazienti in un modo molto professionale. Mai visto persone così gentile e disponibile �read more
  Ewa Viktoria Bobrzyńska
  Ewa Viktoria Bobrzyńska
  2017-06-15T15:47:26+0000
  Kinga Katarzyna
  Kinga Katarzyna
  2017-06-14T19:28:54+0000
  Polecam !
  Witold Gilewicz
  Witold Gilewicz
  2017-01-12T10:07:46+0000
  Agata Warchoł
  Agata Warchoł
  2016-12-19T14:24:21+0000
  Aggie Wicher
  Aggie Wicher
  2016-11-23T10:49:03+0000
  Ewa Pł
  Ewa Pł
  2016-09-15T09:03:00+0000
  Adam Król
  Adam Król
  2016-03-02T11:27:35+0000
  Wspaniała i profesjonalna obsługa. Najwyższa jakość oferowanych usług.Fachowość i niesamowite podejście i zaangażowanie personelu sprawiło, że jestem ich pacjentem i z ogromną przyjemnością polecam klinikę znajomym. Od progu czujemy się komfortowo i pod najlepszą możliwą opieką. Zdecydowanie najlepsza klinika w jakiej byłem, gorąco polecam. 🙂read more
  Daniel Piwowar
  Daniel Piwowar
  2016-02-02T09:34:35+0000
  Polecam;) mega profesjonalne podejście do klienta i jestem zadowolony z efektów.read more
  Dawid Mazur
  Dawid Mazur
  2016-01-16T16:08:53+0000
  Janusz Gilewicz
  Janusz Gilewicz
  2015-12-30T23:20:39+0000
  Absolutely state of art clinic ! Newest technology equipment combined with the high end performance of the doctors and technicians ! I had complicated surgery with amazing attention to the detail and fantastic results , close to the old town and prices are very competitive what is on dental market ! High recommendation !read more
  Roma Carpenter
  Roma Carpenter
  2015-12-16T23:03:39+0000
  Czy tylko w przeszłości ? „Chcieliśmy… sprawiać…”Powinno chyba być: Chcielibyśmy …read more
  Karolina Kruk
  Karolina Kruk
  2015-11-20T19:23:45+0000
  Najlepsi!
  Laura Stawiarska
  Laura Stawiarska
  2015-10-30T09:49:34+0000
  Beata Adamczyk
  Beata Adamczyk
  2015-08-25T20:31:54+0000
  Paweł Tomaszek
  Paweł Tomaszek
  2015-08-25T18:13:45+0000
  Polubiłem chodzenie do dentysty.
  Lukasz Łylk
  Lukasz Łylk
  2015-08-25T17:31:07+0000
  Konrad Jóźwiak
  Konrad Jóźwiak
  2015-08-25T16:49:16+0000
  Tu leczę zęby 🙂
  Karolina MY
  Karolina MY
  2015-08-03T18:11:04+0000
  Szymon Lekstan
  Szymon Lekstan
  2015-08-03T09:29:52+0000
  Daria Wilczyńska
  Daria Wilczyńska
  2015-08-03T08:38:42+0000
  Piotr Kupiec
  Piotr Kupiec
  2015-08-03T07:22:18+0000
  Patrycja Migdał-Kalina
  Patrycja Migdał-Kalina
  2015-08-02T22:47:02+0000
  Świetna klinika ! Polecam !
  Michał Kozela
  Michał Kozela
  2015-08-02T21:35:51+0000
  Bardzo polecam, szybko i profesjonalnie. A przy tym przytulnie i bezboleśnie 🙂read more
  Maciek Smaga
  Maciek Smaga
  2015-08-02T21:03:44+0000
  Next Reviews

  średnia ocena
  4.7 / 5