Stomatologia estetyczna Kraków

Klinika stomatologiczna KrakówPięknie wyglądający uśmiech to marzenie wielu Pacjentów. Nic więc dziwnego, że zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej coraz bardziej zyskują na popularności. W Dentium już od 5 lat pomagamy Pacjentom uzyskać upragniony wygląd zębów. W tym celu wykorzystujemy wiele innowacyjnych rozwiązań i metod, które zostały opracowane na gruncie stomatologii estetycznej. Nasze umiejętności, wiedza oraz wrażliwość na piękno sprawiają, że Pacjenci zawsze opuszczają naszą klinikę z szerokim uśmiechem.

Poznaj ekspertów zajmujących się stomatologią estetyczną:

ENDODNCJA MIKROSKOPOWA | STOMATOLOGIA ESTETYCZNA | PROTETYKA

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA | ENDODONCJA MIKROSKOPOWA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o stomatologii estetycznej

Stomatologia estetyczna jako główne zadanie stawia sobie uzyskanie pięknego wyglądu zębów łudząco imitującego naturę. W tym celu wykonuje się różnego rodzaju zabiegi, z których najpopularniejsze są wybielanie oraz założenie licówek. To właśnie za ich sprawą możliwe jest spełnienie marzenia o zachwycająco wyglądającym uśmiechu. W Dentium przekonało się o tym już ponad 4 000 Pacjentów, których zadowolenie jest dla nas zawsze najważniejsze.

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej jest wybielanie, które pozwala uzyskać efekt bielszych zębów nawet o kilka odcieni. W Dentium wykorzystujemy dwie metody: wybielanie lampą Beyond oraz nakładkowe. Pierwsze rozwiązanie wykonywane jest w pełni w naszej klinice, a efekty są widoczne niemal od razu po wyjściu z gabinetu. Z kolei wybielanie nakładkowe to innowacyjna metoda, która pozwala uzyskać przewidywalne rezultaty, które są dostosowane do potrzeb Pacjenta. Skutecznie pomagamy również w przypadkach nieestetycznych przebarwień pojawiających się po leczeniu kanałowym. W takiej sytuacji wykonujemy wybielanie zębów martwych, skutecznie przywracając piękny uśmiech na twarz Pacjenta.

Współcześnie coraz bardziej na popularności zyskują licówki, czyli cienkie płatki, które przytwierdza się do powierzchni zębów. Do ich produkcji wykorzystuje się materiał kompozytowy lub porcelanę. Za sprawą licówek można diametralnie odmienić nie tylko kolor zębów, ale również ich kształt, długość czy rozmiar. Rozwiązanie to również świetnie sprawdza się w przypadku diastemy, czyli przerwy między górnymi jedynkami.

Jednym z najczęstszych problemów, z jakim Pacjenci udają się do gabinetu stomatologicznego, jest próchnica. W takiej sytuacji konieczne jest oczyszczenie zarażonych tkanek, a następnie uzupełnienie powstałych ubytków. Standardowo w takiej sytuacji wykorzystuje się materiał kompozytowy. Chęć uzyskania niezwykle estetycznych i trwałych efektów sprawiła, że powstały wyjątkowe wypełnienia inlay/onlay. Są to właściwie nakłady koronowe, które idealnie sprawdzają się w przypadku większych ubytków próchnicowych oraz przy uszkodzeniach mechanicznych. Estetyczne wypełnienia inlay/onlay pozwalają uzyskać niezwykle naturalny wygląd, którym można cieszyć się przez długie lata.

Hollywood smile

Czy wiesz, że nieskazitelnie wyglądające uśmiechy gwiazd z Hollywood to efekty zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej? Za ten wspaniały rezultat odpowiedzialne są najczęściej licówki porcelanowe. Jeżeli więc Twym marzeniem jest Hollywod smile, nic nie stoi na przeszkodzie, aby je ziścić! Wystarczy, że wykonasz pierwszy krok i zdecydujesz się odwiedzić naszą klinikę stomatologiczną. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie metody oraz rozwiązania, dzięki czemu uzyskany efekt w pełni spełni Twoje oczekiwania. Pamiętaj, że w Dentium przed podjęciem ostatecznej decyzji o rozpoczęciu leczenia możesz skorzystać z wyjątkowej technologii, jaką jest Digital Smile Design. Za jej sprawą będziesz mógł zobaczyć swój przyszły uśmiech na ekranie monitora i przekonać się, czy podejmujesz słuszną decyzję. Jest to o tyle ważne, gdyż w wielu przypadkach Hollywood smile nie spełnia ostatecznie oczekiwań Pacjentów. Dzieje się tak, ponieważ współcześnie dąży się przede wszystkim do uzyskania efektów, które w niezwykle sugestywny sposób będą imitować naturalne piękno. Z tych właśnie powodów Digital Smile Design nie mogło zabraknąć w naszej klinice.


Technologia Digital Smile Design wprost z Brazylii!

Wiele osób zastanawia się, czy decyzja o leczeniu jest na pewno słuszna. Być może Ty również stoisz przed takim dylematem. W naszej klinice dajemy Ci możliwość sprawdzenia tego jeszcze przed podjęciem jakichkolwiek czynności! Wszystko za sprawą wyjątkowej technologii Digital Smile Design, dzięki której będziesz mógł przymierzyć swój uśmiech, zanim rozpoczniesz terapię!

Na początku wykonamy specjalnie dla Ciebie sesję zdjęciową. Przygotowane fotografie są następnie przesyłane do specjalnego programu, w którym możemy zaprojektować nowy uśmiech. Nasi eksperci uwzględniają wszystkie indywidualne cechy, takie jak wygląd nosa czy twarzy, po to, aby uzyskany efekt był optymalny Co ważne, na tym etapie również Ty możesz wziąć czynny udział! Wystarczy, że podzielisz się swoimi uwagami, a lekarz wprowadzi je do programu. Następnie będziesz mógł zobaczyć swój planowany uśmiech na ekranie monitora.

Na tym jednak nie koniec! Digital Smile Design pozwala dosłownie przymierzyć swój nowy uśmiech jeszcze przed rozpoczęciem leczenia! Jak to możliwe? Jeżeli zechcesz, przygotowany projekt prześlemy do laboratorium protetycznego w Madrycie. Tam doświadczeni technicy z dbałością o każdy najmniejszy detal przygotują tzw. mock-up’y, czyli próbne rekonstrukcje. Kiedy zostaną one dostarczone do naszej kliniki, zaprosimy Cię na wizytę. W jej trakcie będziesz mógł założyć mock-up i zobaczyć w lustrze swój przyszły uśmiech. Wykonamy wtedy również dla Ciebie sesję zdjęciową oraz przygotujemy wyjątkową prezentację. To właśnie na niej zobaczysz, jak będziesz wyglądał po zakończonym leczeniu. Za sprawą Digital Smile Design zyskasz komfort psychiczny i pewność, że decyzja o terapii jest słuszna.


Dentium-Clinic-odbudowa-zebow

Umów się na konsultację

  Po wysłaniu formularza nasza recepcjonistka niezwłocznie skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu wizyty.

  Wybielanie zębów

  Powodów powstawania przebarwień na zębach jest wiele. Z jednej strony jest to całkowicie naturalne zjawisko, do którego prowadzi ścieranie się szkliwa. Z drugiej – za przebarwienia w głównej mierze odpowiadają codziennie spożywane produkty, zawierające w sobie barwniki. Są to między innymi jagody, ciemne sosy, wina czy kawa. W nie najlepszej sytuacji są również osoby palące papierosy. Jak się okazuje, nałóg ten sprawia, że na uzębieniu pojawiają się nieestetyczne przebarwienia, a ponadto odkładanie się kamienia nazębnego jest intensywniejsze.

  Na szczęście wypracowane zostały skuteczne rozwiązania pozwalające uzyskać efekt bielszych zębów nawet o kilka odcieni. Taką metodą jest oczywiście wybielanie, przed którym wykonywana jest pełna higienizacja jamy ustnej. W ten sposób można skutecznie usunąć wszelkie osady i kamień nazębny, co korzystnie wpływa na ogólny stan zdrowia zębów, a także poprawia wygląd uśmiechu. Przed przystąpieniem do wybielania sprawdzamy, czy na uzębieniu nie występują żadne niepokojące zmiany, takie jak próchnica. Ich wyleczenie jest konieczne przed przystąpieniem do zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej.

  • Wybielanie lampą Beyond – jest to najczęściej wybierana metoda wybielania, którą wykonuje się całkowicie w klinice stomatologicznej. Wstępnie na zęby nakłada się specjalny preparat, którego właściwości wybielające są aktywowane później przez promienie specjalnej lampy. W ten sposób można uzyskać efekt bielszych zębów nawet o kilka odcieni, który widoczny jest niemal natychmiast. Co ważne, po zakończonym zabiegu, najlepiej na okres 2 tygodni, należy zrezygnować ze spożywania produktów zawierających w sobie barwniki. Nie można również zapominać o prawidłowej higienie jamy ustnej. Zastosowanie się do tych zaleceń pozwoli cieszyć się pięknym i śnieżnobiałym uśmiechem przez kolejne 2 lata!
  • Wybielanie nakładkowe – nowoczesne rozwiązanie, które w Dentium jest coraz chętniej wybierane przez Pacjentów. Metoda ta składa się z dwóch etapów. Pierwszy wykonywany jest w gabinecie i rozpoczyna się od wykonania skanów uzębienia. Zastosowanie skanera wewnątrzustnego sprawia, że nie ma konieczności pobierania nieprzyjemny dla wielu Pacjentów wycisków z zastosowaniem specjalnej masy. Przygotowane skany są przesyłane do pracowni protetycznej, gdzie wykonywane są nakładki. Po ich dostarczeniu do naszej kliniki zaprosimy Cię na kolejną wizytę. W jej trakcie otrzymasz nakładki wraz ze specjalnym preparatem. Lekarz opisze Ci również dokładnie, jak należy korzystać z otrzymanego zestawu. Drugi etap przenosi cały proces do domu. Pacjent codziennie na noc zakłada nakładki wypełnione preparatem wybielającym. Pierwsze efekty widoczne są po kilku dniach, a cały proces zazwyczaj nie trwa dłużej niż 2 tygodnie. Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że zyskujesz większą kontrolę nad uzyskiwanymi efektami. W niektórych przypadkach zaleca się połączenie metody gabinetowej z nakładkową w celu wzmocnienia rezultatów.
  • Wybielanie zębów martwych – zabieg ten wykonywany jest w przypadku martwych zębów, na których pojawiły się nieestetyczne przebarwienia. Na początku przeprowadzana jest precyzyjna diagnostyka. To właśnie na jej podstawie nasz ekspert może ocenić, czy kanały zostały prawidłowo oczyszczone oraz szczelnie wypełnione. Zabieg polega na umieszczeniu w komorze zęba specjalnych preparatów wybielających, które pozwalają uzyskać efekt bielszych zębów. W trakcie całego procesu korzeń zostaje prawidłowo zabezpieczony, dzięki czemu można uniknąć podrażnienia tkanek okołowierzchołkowych. Zapewnienie bezpieczeństwa i znakomitych efektów sprawia, że z naszej kliniki bez wątpienia wyjdziesz z szerokim uśmiechem.

   

  Licówki zębów

  W dążeniu do spełnienia marzenia o pięknym uśmiechu często wykorzystuje się licówki. Są to cienkie płatki, które mocuje się do powierzchni zębów, dzięki czemu można nie tylko zmienić kolor zębów, ale również ich kształt, długość czy rozmiar. Licówki idealnie sprawdzają się również do zamykania diastemy, czyli nieestetycznej przerwy między górnymi jedynkami.

  • Licówki porcelanowe – idealne rozwiązanie dla wszystkich Pacjentów, którzy pragną uzyskać wytrzymały i niezwykle estetyczny efekt. Pierwszym etapem jest delikatne oszlifowanie zębów, dzięki czemu możliwe staje się przytwierdzenie licówek. Wykonujemy wtedy również skany uzębienia, przez co możemy uniknąć pobierania nieprzyjemnych wycisków. Wszystko za sprawą nowoczesnego skanera wewnątrzustnego stosowanego w naszej klinice. Skany przesyłane są do profesjonalnego laboratorium protetycznego, gdzie doświadczeni technicy z dbałością o każdy najmniejszy detal przygotowują licówki. Do ich stworzenia wykorzystywana jest wysokiej jakości porcelana, która pozwala uzyskać efekt do złudzenia przypominający naturalne piękno. Ostatnim etapem jest zamocowanie licówek na stałe do uzębienia, dzięki czemu po wyjściu z gabinetu będziesz mógł cieszyć się pięknym uśmiechem przez długie lata. Warto pamiętać, że licówki porcelanowe charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie. Ponadto nie ulegają nieestetycznym przebarwieniom. Dodać należy, że po zakończonym zabiegu zaleca się unikać jedzenia i picia zimnych albo ciepłych produktów.
  • Licówki kompozytowe – wykorzystywane są przede wszystkim jako rozwiązanie tymczasowe ze względu na ich stosunkowo niską wytrzymałość. Zabieg w tym przypadku polega na nałożeniu odpowiedniej ilości materiału kompozytowego na zęby, który lekarz następnie formuje do pożądanego kształtu. Następnie kompozyt jest utwardzany za pomocą promieni specjalnej lampy. Za sprawą tego rozwiązania można uzyskać w bardzo krótkim czasie w pełni zadowalające efekty.

   

  Inlay i onlay

  Jednym z najczęstszych problemów, z jakim Pacjenci udają się do gabinetów stomatologicznych, są zmiany próchnicowe. W takim przypadku konieczne jest usunięcie chorych tkanek, a następnie uzupełnienie powstałych ubytków. Do najczęściej stosowanych rozwiązań należą standardowe wypełnienia światłoutwardzalne. Współcześnie jednak na popularności coraz mocniej zyskują nowoczesne nakłady koronowe inlay/onlay. Są to estetyczne wypełnienia, które tworzone są w profesjonalnej pracowni protetycznej, co pozwala uzyskać niezwykle naturalny wygląd. Nakłady koronowe mogą być wykonane z materiału kompozytowego lub porcelany poddawanej procesowi polimeryzacji oraz utwardzenia. Jest to niezwykle ważne, ponieważ sprawia, że inlay/onlay charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na ścieranie.

  Estetyczne wypełnienia sprawdzają się nie tylko przy większych ubytkach próchnicowych, ale również uszkodzeniach mechanicznych. Przed zastosowaniem nakładów koronowych konieczne jest wpierw usunięcie chorych tkanek oraz przygotowanie zęba. Następnie wykonywany jest skan 3D, który zwiększa komfort, a także sprawia, że możliwe jest jeszcze dokładniejsze przygotowanie odbudowy. Wykonane skany są przesyłane do pracowni protetycznej, gdzie wykonywane są nakłady koronowe inlay/onlay. Ostatnim etapem jest ich zamocowanie na stałe. Nowoczesne wypełnienia pozwalają na uzyskanie niezwykle estetycznego efektu, do złudzenia przypominającego naturalne piękno, którym będziesz mógł cieszyć się przez długie lata.

  Zespół ekspertów

  Dentium to zespół ekspertów specjalizujących się w różnych dziedzinach stomatologii. Ich bliska współpraca sprawia, że możliwe jest uzyskanie znakomitych efektów, którymi Pacjenci mogą cieszyć się przez długie lata. Umiejętności i wiedza, ale także wrażliwość na naturalne piękno sprawiają, że od ponad 5 lat skutecznie spełniamy marzenia o pięknych uśmiechach. W naszej klinice z powodzeniem wykorzystujemy wiele nowoczesnych technologii i metod, które zapewniają wysoki komfort na każdym etapie leczenia. W Dentium najważniejsze jest dla nas zadowolenie Pacjenta nie tylko po zakończonej terapii, ale również w jego trakcie. Cel ten osiągamy z niezwykłą skutecznością. Świadczą o tym zawsze powracający do naszej kliniki Pacjenci, nawet ci, którzy w przeszłości panicznie bali się leczenia stomatologicznego!

  Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania o stomatologię estetyczną

  • 1.  Czy przed wybielaniem należy wymienić stare wypełnienia?

   W celu uzyskania najlepszych efektów często zaleca się wymianę starych wypełnień, ponieważ są one zbudowane z materiału kompozytowego, na który nie działają substancje wybielające.

  • 2. Czy po wybielaniu należy stosować specjalną dietę?

   Bezpośrednio po zabiegu, najlepiej przez okres co najmniej 2 tygodni, zaleca się stosowanie białej diety. Oznacza to, że należy zrezygnować z produktów zawierających w sobie substancje barwiące, np. wina, herbaty, jagody czy ciemne sosy.

  • 3. Czy zabieg wybielania ma wpływ na zdrowie zębów?

   Przeprowadzony w profesjonalnej klinice zabieg wybielania nie wpływa negatywnie na zdrowie uzębienia. Warto pamiętać, że przed samym wybielaniem wykonywany jest pełny pakiet higienizacyjny, co korzystnie wpływa na stan zdrowia zębów.

  Umów się na wizytę!

  Pragniesz, aby Twoją twarz rozpromieniał nieskazitelnie piękny uśmiech? W naszej klinice jest to możliwe! Wystarczy, że zdecydujesz się na skuteczne i w pełni bezpieczne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej wykonywanej w Dentium. Wykonaj pierwszy krok, który może odmienić Twoje życie na lepsze. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer +48 123 96 32 74 lub +48 12 265 60 33.


  Pobierz bezpłatny poradnik ekspertów

  Szukasz gabinetu dla siebie i swojej rodziny? Chcesz podjąć leczenie stomatologiczne, ale nie wiesz na co zwrócić uwagę wybierając swojego dentystę? Pobierz poradnik przygotowany przez nasz zespół i dowiedz się czym się kierować przy wyborze stomatologa  Zobacz opinie naszych Pacjentów

  DENTIUM CLINIC

  DentiumClinic

  4,5 40 reviews

  Dentium Clinic
  4.9
  Based on 38 reviews
  powered by Facebook
  Ania Gołda
  Ania Gołda
  2023-11-23T13:53:49+0000
  Z całego serca polecam tą klinikę. Szczególności dr Magadalena Gizicka. Jedne z lepszych specjalistów w Krakowie. Dzięki niej nie czuję obawy przed pójściem do dentysty jak wcześniej. Bardzo profesjonalne podejście!read more
  Asia Sofińska
  Asia Sofińska
  2021-09-23T18:33:40+0000
  Zdecydowanie najlepsi z najlepszych!Pełen profesionalizm i troska o pacjenta oraz zaangażowanie i serce jakie wkładają w swoją pracę, to coś co wyróżnia cały personel począwszy od przemiłych Pań z recepcji, przez Panie higienistki, asystentki, aż po wspaniałych lekarzy! Zawsze pomogą, doradzą i co najważniejsze skutecznie i bezboleśnie wyleczą. Serdecznie polecam wszystkim!read more
  Kasia Zajączewska
  Kasia Zajączewska
  2021-08-03T16:58:50+0000
  Polecam – pełen profesjonalizm i troska o komfort pacjenta która przełamuje lęki z dzieciństwa 🙂read more
  Grażyna Wielebska
  Grażyna Wielebska
  2021-04-19T19:19:14+0000
  Jestem naprawdę zaopiekowana, zarówno przez Panie w rejestracji, jak i Pana doktora Piotra, Panią specjalistę ortodoncji i Panią przeprowadzającą higienizację.Polecam wszystkim oczekującym najwyższego standardu usług.read more
  Anna Paciorek
  Anna Paciorek
  2020-11-27T15:57:52+0000
  Serdecznie polecam Dentium Clinic, jestem bardzo zadowolona zarówno z usług stomatologicznych (w tym chirurgii), jak i ortodontycznych.read more
  Gabriela Bołoz
  Gabriela Bołoz
  2019-08-23T13:46:41+0000
  Polecam tą klinikę. Ogromny profesjonalizm oraz życzliwość dla klienta. Szczególnie polecam Pana Macieja Walskiego, którego cenie za uczciwość , zaangażowanie , staranność oraz wysokie poczucie estetyki.read more
  Michał Kozela
  Michał Kozela
  2019-07-12T14:35:08+0000
  Profesjonalizm w każdym wymiarze, zwłaszcza dr Janczy i dr Walski! Są artystami w swoim fachu! Wielki szacun!read more
  Ya Ulla
  Ya Ulla
  2019-04-21T07:48:14+0000
  Bez dwóch zdań najlepszy gabinet dentystyczny w Krakowie! Miła atmosfera, życzliwe podejście do pacjenta a przede wszystkim pełen profesjonalizm w swoim fachu. Kompleksowe leczenie, implanty, wybielanie- efekt bardzo zadowalający. Polecam!read more
  Marcin Migdał
  Marcin Migdał
  2019-02-13T12:50:39+0000
  Do kliniki trafiłem z zębem po nieudanym leczeniu, niestety nie udało się go uratować. Doktor Maciej zaproponował implant. Przed zabiegiem byłem przerażony, ale wszystko przebiegło w miłej atmosferze i co najważniejsze bezboleśnie. Godzina na fotelu i po strachu;) Gorąco polecam!read more
  Dorota Goraj
  Dorota Goraj
  2018-04-19T09:32:15+0000
  Świetna obsługa! Pani Magda na luzie, bardzo wesoła a przy tym profesjonalna, Pan Piotr bardzo delikatne ( co uważam za perełkę) podejście do pacjenta, przy tym oczywiscie jak najbardziej pełna profeska. Mogę jeszcze dodać ze bardzo lubie panie asystentki i panie na recepcji są kochane 🙂🙂🙂 polecam!!read more
  Anna Milewska
  Anna Milewska
  2017-12-20T00:01:54+0000
  Polecam gorąco! Trafiłam do Doktora Piotra Janczy z trudnym przypadkiem – zębem po nieudanym leczeniu kanałowym, z wyrokiem usunięcia. Pan Piotr go uratował 🙂 Ząb jest chimeryczny, ale jest 🙂 Pozostałe ząbki też świetnie zrobione – wyrzeźbione. Bezboleśnie i miło, aż chce się chodzić do dentysty 🙂 Bardzo dziękuję Panie Piotrze! Pozdrawiam miły i kompetentny zespół Dentium Clinic 🙂 p.s. Przystępne ceny;)read more
  Anna Pajak
  Anna Pajak
  2017-06-24T15:15:06+0000
  Consiglio a tutti!!! Si prendono cura di pazienti in un modo molto professionale. Mai visto persone così gentile e disponibile �read more
  Ewa Viktoria Bobrzyńska
  Ewa Viktoria Bobrzyńska
  2017-06-15T15:47:26+0000
  Kinga Katarzyna
  Kinga Katarzyna
  2017-06-14T19:28:54+0000
  Polecam !
  Witold Gilewicz
  Witold Gilewicz
  2017-01-12T10:07:46+0000
  Agata Warchoł
  Agata Warchoł
  2016-12-19T14:24:21+0000
  Aggie Wicher
  Aggie Wicher
  2016-11-23T10:49:03+0000
  Ewa Pł
  Ewa Pł
  2016-09-15T09:03:00+0000
  Adam Król
  Adam Król
  2016-03-02T11:27:35+0000
  Wspaniała i profesjonalna obsługa. Najwyższa jakość oferowanych usług.Fachowość i niesamowite podejście i zaangażowanie personelu sprawiło, że jestem ich pacjentem i z ogromną przyjemnością polecam klinikę znajomym. Od progu czujemy się komfortowo i pod najlepszą możliwą opieką. Zdecydowanie najlepsza klinika w jakiej byłem, gorąco polecam. 🙂read more
  Daniel Piwowar
  Daniel Piwowar
  2016-02-02T09:34:35+0000
  Polecam;) mega profesjonalne podejście do klienta i jestem zadowolony z efektów.read more
  Dawid Mazur
  Dawid Mazur
  2016-01-16T16:08:53+0000
  Janusz Gilewicz
  Janusz Gilewicz
  2015-12-30T23:20:39+0000
  Absolutely state of art clinic ! Newest technology equipment combined with the high end performance of the doctors and technicians ! I had complicated surgery with amazing attention to the detail and fantastic results , close to the old town and prices are very competitive what is on dental market ! High recommendation !read more
  Roma Carpenter
  Roma Carpenter
  2015-12-16T23:03:39+0000
  Czy tylko w przeszłości ? „Chcieliśmy… sprawiać…”Powinno chyba być: Chcielibyśmy …read more
  Karolina Kruk
  Karolina Kruk
  2015-11-20T19:23:45+0000
  Najlepsi!
  Laura Stawiarska
  Laura Stawiarska
  2015-10-30T09:49:34+0000
  Beata Adamczyk
  Beata Adamczyk
  2015-08-25T20:31:54+0000
  Paweł Tomaszek
  Paweł Tomaszek
  2015-08-25T18:13:45+0000
  Polubiłem chodzenie do dentysty.
  Lukasz Łylk
  Lukasz Łylk
  2015-08-25T17:31:07+0000
  Konrad Jóźwiak
  Konrad Jóźwiak
  2015-08-25T16:49:16+0000
  Tu leczę zęby 🙂
  Karolina MY
  Karolina MY
  2015-08-03T18:11:04+0000
  Szymon Lekstan
  Szymon Lekstan
  2015-08-03T09:29:52+0000
  Daria Wilczyńska
  Daria Wilczyńska
  2015-08-03T08:38:42+0000
  Piotr Kupiec
  Piotr Kupiec
  2015-08-03T07:22:18+0000
  Patrycja Migdał-Kalina
  Patrycja Migdał-Kalina
  2015-08-02T22:47:02+0000
  Świetna klinika ! Polecam !
  Michał Kozela
  Michał Kozela
  2015-08-02T21:35:51+0000
  Bardzo polecam, szybko i profesjonalnie. A przy tym przytulnie i bezboleśnie 🙂read more
  Maciek Smaga
  Maciek Smaga
  2015-08-02T21:03:44+0000
  Next Reviews

  średnia ocena
  4.7 / 5