Protezy zębowe Kraków

Dentysta Kraków Dentium ClinicUtrata zębów to problem, który może dotknąć każdego niezależnie od wieku. Proza życia więc była głównym motorem napędowym do wypracowania odpowiednich rozwiązań pozwalających skutecznie odbudować uzębienie. W naszej klinice wykorzystujemy cały wachlarz metod leczenia bezzębia i większy luk zębowych, dzięki czemu możemy pomóc Pacjentom spełnić ich marzenie o pięknym oraz zdrowym uśmiechu. Po zakończeniu leczenia w Dentium w Krakowie znowu będziesz mógł cieszyć się pełnią życia i zapomnieć o zasłanianiu ust w towarzystwie.

Poznaj ekspertów zajmujących się protezami zębowymi:

CHIRURGIA SZCZĘKOWO – TWARZOWA | IMPLANTOLOGIA

ENDODNCJA MIKROSKOPOWA | STOMATOLOGIA ESTETYCZNA | PROTETYKA

Co powinieneś wiedzieć o protezach zębowych?

Mówiąc o protezach zębowych, nie można pominąć protetyki, czyli jednej z dziedzin stomatologii. Jej głównym celem jest zrekonstruowanie utraconych zębów w taki sposób, aby ostateczny efekt niezwykle sugestywnie imitował naturę. Nie chodzi tu wyłącznie o sam efekt estetyczny, ale również, a może przede wszystkim, o przywrócenie pełnej funkcjonalności w jamie ustnej. W tym celu wykorzystuje się różnego rodzaju rozwiązania, które dopasowywane są w zależności od danego problemu: w przypadku utraty lub złamania zęba stosowana jest korona zębowa, kilku braków zębowych obok siebie – mosty zębowe, natomiast przy większych lukach albo bezzębiu – protezy.

Każdy Pacjent to inne oczekiwania, pragnienia, marzenia. Dlatego w codziennej praktyce wykorzystujemy różne protezy zębowe, od tradycyjnych rekonstrukcji akrylowych po nowoczesne ruchome protezy overdenture czy odbudowy na stałe mocowane do implantów. W naszej klinice coraz większą popularnością cieszy się wyjątkowa metoda Zęby w 1 dzień (all-on-4/all-on-6), która wykorzystywana jest wyłącznie w renomowanych ośrodkach stomatologicznych. Rozwiązanie to jest skierowane do wszystkich osób niemogących sobie pozwolić na dłuższą przerwę w życiu zawodowym i pragnących uzyskać w krótkim czasie efekty, o jakich marzyli.

Implanty zębów Kraków

Rodzaje protez zębowych

W Dentium Clinic od ponad 5 lat dążymy do tego, aby spełnić marzenia naszych Pacjentów o pięknym i funkcjonalnym uśmiechu. Rozwiązania zawsze indywidualnie dobieramy do oczekiwań, dzięki czemu po zakończonym leczeniu bez wątpienia będziesz szczęśliwy. Nasze doświadczenie, wiedza, a także stosowanie różnorodnych rozwiązań pozwalają nam skutecznie osiągnąć ten cel, o czym przekonało się już ponad 4 000 Pacjentów. W Dentium z powodzeniem wykorzystujemy protezy ruchome, między innymi tradycyjne odbudowy akrylowe czy nowoczesne overdenture, stałe rekonstrukcje mocowane na implantach oraz egzemplarze kombinowane, czyli szkieletowe oraz teleskopowe.

 • Protezy akrylowe – tradycyjna rekonstrukcja ruchoma, dzięki której możliwe jest estetyczne odbudowanie całych łuków zębowych. Pacjenci często decydują się na to rozwiązanie ze względu na stosunkowo niskie koszta. Niestety liczne wady, takie jak mała wytrzymałość oraz niezadowalająca stabilność i funkcjonalność, sprawiają, że w Dentium Clinic często proponujemy inne metody leczenia. Warto jednak pamiętać, że protezy akrylowe świetnie sprawdzają się jako rozwiązanie tymczasowe.
 • Protezy szkieletowe – wykorzystywane są przede wszystkim jako alternatywa dla mostów zębowych. Protezy szkieletowe mocowane są do pozostałych zębów za pomocą specjalnych metalowych elementów. Obniżają one delikatnie estetykę odbudowy, dlatego zaleca się jej zastosowanie w odcinkach bocznych. Warto jednak pamiętać, że niska cena sprawia, że jest to rozwiązanie stosunkowo często wykorzystywane.
 • Protezy teleskopowe – to świetne rozwiązanie wykorzystywane w przypadku znacznych braków zębowych. Jego działanie oparte jest na tzw. teleskopach – dwóch koronach, z których jedna zamocowana jest do oszlifowanego wcześniej zęba, natomiast druga do wewnętrznej części rekonstrukcji. Protezy teleskopowe cechują się wysoką estetyką i stabilnością.
 • Protezy overdenture – jest to innowacyjna odbudowa ruchoma, która jest osadzana na implantach. Przy tym rozwiązaniu konieczne jest przeprowadzenie zabiegu implantacji, którego skuteczność sięga prawie 100%! Ogromna w tym zasługa umiejętności naszych lekarzy, ale również wyjątkowych systemów implantologicznych klasy premium, między innymi NOBEL BIOCARE, który jest z powodzeniem stosowany w prestiżowych klinikach na całym świecie. Przygotowana proteza osadzana jest na implantach, co pozwala uzyskać wysoką stabilność i znakomity wygląd. W każdej chwili bez przeszkód można odbudowę wyjąć z ust, dzięki czemu można wykonać wszystkie niezbędne czynności higieniczne. Warto pamiętać, że w przypadku protezy overdenture nie istnieje ryzyko jej niespodziewanego wypadnięcia lub zadławienia się nią w czasie snu.
 • Protezy na implantach – jest to jedno z najlepszych rozwiązań opracowanych na gruncie współczesnej stomatologii. Pozwala ono na niezwykle sugestywną imitację natury nie tylko pod kątem estetycznym, ale również funkcjonalnym. Leczenie to składa się z dwóch etapów: pierwszy z nich polega na wszczepieniu kilku implantów w miejsca po utraconych korzeniach. W naszej klinice wykorzystujemy systemy implantologiczne wiodących firm, takich jak NOBEL BIOCARE I OSSTEM co zapewnia wysoką skuteczność zabiegu. Jego wykonanie jest bezbolesne, dzięki zastosowaniu odpowiednich znieczuleń, w tym również narkozy. Po zintegrowaniu się implantów z kością można przystąpić do zamocowania odpowiedniej odbudowy na stałe. W końcu będziesz mógł cieszyć się pięknym i pełnym uśmiechem, a zasłanianie ust dłonią odejdzie wreszcie w zapomnienie. Po zakończonym leczeniu Twoje życie odmieni się na lepsze! Bez przeszkód będziesz mógł spożywać wszystkie pokarmy, nawet te bardzo twarde, i cieszyć się smakiem swoich ulubionych potraw.
 • Zęby w 1 dzień (all-on-4/all-on-6) – to wyjątkowa metoda stosowana wyłącznie w renomowanych klinikach. Pozwala ona w dosłownie jeden dzień odbudować całe łuki zębowe! Dzieje się tak, ponieważ wcześniej wszczepione implanty niemal natychmiast są obciążane przez protezę tymczasową. Już po jednym dniu będziesz mógł cieszyć się pięknym i zdrowo wyglądającym uśmiechem. Po zintegrowaniu się implantów z kością tymczasowa rekonstrukcja wymieniana jest na stałą protezę zębową. Od tego momentu Twoje życie nabierze barw i będziesz mógł z niego czerpać pełnymi garściami. Warto dodać, że w Dentium leczenie to wykonujemy specjalną metodą Profesora Paulo Malo. Ponadto uzyskaliśmy rekomendację na przeprowadzenie tego zabiegu od Nobel Biocare.


Dlaczego warto zdecydować się na leczenie protetyczne?

Braki zębowe wpływają na wiele aspektów życia, dlatego tak ważne jest, aby zdecydować się na kompleksowe leczenie. Za jego sprawą możliwe jest przywrócenie pięknego uśmiechu, który do złudzenia przypomina naturalne piękno. Jest to niezwykle ważne dla wszystkich osób szczególnie przywiązujących wagę do efektów estetycznych. Co jednak istotne, poprawa wyglądu wpływa również na wiele innych aspektów. Przede wszystkim można odzyskać utraconą pewność siebie. Dużo osób wskazuje, że właśnie dzięki temu zaczęli podejmować różne inicjatywy w pracy, które ostatecznie zostały zauważone przez pracodawców. Okazuje się więc, że kompleksowa terapia może pośrednio przyczynić się nawet do otrzymania awansu!

Poprawa wyglądu, a tym samym uzyskanie komfortu psychicznego, to nie jedyna korzyść płynąca z zastosowania protezy. Kompleksowe leczenie i odbudowanie całych łuków zębowych pozwala korzystnie wpłynąć na ogólny stan zdrowia. Jak to możliwe? Protezy, szczególnie te mocowane na stałe do implantów, umożliwiają przywrócenie pełnej funkcjonalność w jamie ustnej. Bez większych przeszkód można więc spożywać wszystkie pokarmy, nawet te bardzo twarde. Z jednej strony do organizmu dostarczane są wszystkie niezbędne składniki odżywcze, z drugiej – pożywienie jest właściwie przeżute, dzięki czemu nie dochodzi do przeciążenia układu trawiennego. Nie można również zapominać, że zastosowanie implantów powoduje zahamowanie procesu zaniku kości. Jest on wynikiem braku odpowiedniego jej obciążenia, co bezpośrednio wiąże się z wypadaniem zębów. Nieodpowiednia ilość tkanki kostnej powoduje nie tylko pogorszenie wyglądu całej twarzy, ale przede wszystkim prowadzi do utraty pełnej funkcjonalności. Dlatego tak ważne jest, aby zahamować zanik kości.

Czy wiesz o tym, że wraz z wypadnięciem zębów mogą pojawić się wady wymowy? Dzieje się tak, ponieważ do poprawnego wypowiadania niektórych głosek konieczny jest pełny kontakt języka z zębami. Przeprowadzenie leczenia, którego celem jest zrekonstruowanie uzębienia, pozwala stworzyć odpowiednią podstawę dla języka, przez co możliwym staje się właściwa artykulacja konkretnych dźwięków. Korzystnie wpływa to na poczucie pewności siebie i komfort psychiczny. Wielu Pacjentów wskazuje, że po zakończonym leczeniu wreszcie pozbyło się strachu przed wystąpieniami publicznymi. Okazuje się więc, że odbudowanie zębów za pomocą protez może być wręcz rewolucyjną zmianą! Bez wątpienia Twoje życie zmieni się na lepsze!


Dentium-Clinic-odbudowa-zebow

Umów się na konsultację

  Po wysłaniu formularza nasza recepcjonistka niezwłocznie skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu wizyty.

  Leczenie protetyczne krok po kroku

  1. Konsultacja – każde kompleksowe leczenie rozpoczynamy od wizyty konsultacyjnej. To właśnie na niej będziesz mógł opowiedzieć o swoich pragnieniach i marzeniach, ale także obawach związanych z leczeniem. Nasz ekspert chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania. Na tym etapie przeprowadzona zostanie również pełna cyfrowa diagnostyka przy użyciu takich urządzeń jak tomograf komputerowy czy kamera wewnątrzustna. Co ważne, wszystkie badania wykonywane są w Dentium na miejscu, dzięki czemu nie tracisz swojego cennego czasu! Warunki zdrowotne w jamie ustnej poddawane są dokładnej analizie. Na tej podstawie nasz specjalista przygotowuje szczegółowy plan leczenia. Przedstawiony zostanie Ci również wstępny kosztorys, dzięki czemu nie spotkają Cię żadne nieprzyjemne niespodzianki.
  2. Wszczepienie implantów – od ponad 5 lat naszym celem niezmienienie jest osiągnięcie efektów, które będą jak najbardziej zbliżone do naturalnych warunków. Dlatego w Dentium Clinic w przypadku bezzębia zawsze zalecamy przeprowadzenie leczenie implantologicznego. W naszej klinice korzystamy z implantów klasy premium wiodącej marki Biomet 3i, dzięki czemu skuteczność całego zabiegu sięga niemalże 100%. Leczenie polega na wszczepieniu kilku tytanowych śrubek w miejsca po utraconych korzeniach. Implanty tym samym przejmują ich funkcje, co korzystnie wpływa na warunki w jamie ustnej. Warto pamiętać, że zabieg ten jest bezbolesny, ponieważ korzystamy ze skutecznych znieczuleń. Po zabiegu rozpoczyna się okres integracji implantów z kością, który trwa kilka tygodni.
  3. Wykonanie cyfrowych skanów – w naszej klinice znajduje się nowoczesny skaner wewnątrzustny, który pozwala uniknąć wykonywania standardowych wycisków uzębienia za pomocą specjalnej masy, co bywa dla wielu Pacjentów stosunkowo nieprzyjemnym procesem. Cyfrowe skany 3D nie tylko pozwalają tego uniknąć, ale sprawiają, że możliwe jest uzyskanie dokładniejszego obrazu jamy ustnej, korzystnie wpływającego na proces tworzenia rekonstrukcji protetycznej.
  4. Przygotowanie odbudowy protetycznej – skany przesyłamy do profesjonalnego laboratorium protetycznego, z którym blisko współpracujemy. To właśnie tam doświadczeni technicy wykonują protezy z dbałością o każdy najmniejszy detal tak, aby były idealnie dopasowane do uwarunkowań Pacjenta.
  5. Założenie protezy – ostatni etap polega na oddaniu rekonstrukcji protetycznej. Jeżeli zdecydujesz się na leczenie implantologiczne, w takim przypadku odbudowa zostanie na stałe zamocowana do implantów. Od tej chwili będziesz mógł cieszyć się pięknym oraz naturalnie wyglądającym uśmiechem.

   

  Zespół ekspertów

  Dentium tworzą eksperci z różnych dziedzin stomatologii, dla których leczenie dentystyczne to ogromna pasja. Nasi lekarze ściśle ze sobą współpracują na wszystkich etapach terapii, dzięki czemu zawsze możliwe jest uzyskanie optymalnych efektów, którymi Pacjent może cieszyć się przez długie lata. Eksperci Dentium nieustannie poszerzają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach w Polsce, a także za granicą. Ponadto osiągnięcia naszych stomatologów są doceniane, o czym świadczy między innymi przyznanie Maciejowi Nowińskiemu prestiżowej nagrody Platinium Preferred Award w dziedzinie implantologii. Wszystko to sprawia, że możemy zapewnić leczenie na najwyższym, światowym poziomie, o czym przekonało się już ponad 4 000 Pacjentów. Decydując się więc na leczenie w Dentium, masz pewność, iż o Twój uśmiech zadbają prawdziwi eksperci.

   

  Przymierz swój nowych uśmiech – Digital Smile Design

  Zdecydowanie się na leczenie stomatologiczne nie jest sprawą łatwą. Świetnie zdajemy sobie o tym sprawę, dlatego w naszej klinice wykorzystujemy wyjątkową technologię prosto z Brazylii, czyli Digital Smile Design. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala przymierzyć nowy uśmiech jeszcze przed rozpoczęciem leczenia i przekonać się, czy Twoja decyzja jest słuszna!

  W celu skorzystania z tego rozwiązania na początku konieczne jest wykonanie przez nas sesji zdjęciowej. Przygotowane fotografie przesyłane są do specjalnego programu, gdzie lekarz projektuje przyszły uśmiech. Uwzględnia on wszelkie indywidualne cechy tak, aby ostateczny efekt idealnie komponował się z resztą twarzy. Pamiętaj, że na tym etapie Ty również możesz zgłosić swoje uwagi, które zostaną wprowadzone do projektu. Zaplanowany uśmiech ostatecznie zostanie wyświetlony na ekranie monitora.

  Nie na tym jednak polega wyjątkowość Digital Smile Design. Rozwiązanie to pozwala naprawdę przymierzyć uśmiech jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. W takiej sytuacji projekt przesyłany jest do pracowni protetycznej w Madrycie, gdzie mieści się główna siedziba Digital Smile Design. Tam doświadczeni technicy przygotowują specjalne próbne rekonstrukcje, czyli tzw. mock-up. Po jego dostarczeniu do naszej kliniki zaprosimy Cię na kolejną wizytę. W jej trakcie będziesz mógł przymierzyć model poglądowy i zobaczyć w lustrze, jak będziesz wyglądał po zakończonym leczeniu. Na tym jednak nie koniec! Wykonamy dla Ciebie także sesję zdjęciową, a zdobyty materiał wykorzystamy do przygotowania prezentacji. Ostatecznie na ekranie monitora zobaczysz, jak naprawdę będziesz prezentował się z nowym uśmiechem!

   

  Bezbolesne leczenie

  Niektórzy Pacjenci panicznie boją się wizyty w gabinecie stomatologicznym – ów lęk określa się jako dentofobia. Jednym z naszych celów jest walka z tym poważnym problem. Cel osiągamy nie tylko za sprawą umiejętności i szerokiej wiedzy, ale również dzięki zastosowaniu skutecznych znieczuleń. To właśnie one w dużej mierze odpowiadają za to, że leczenie przebiega bezboleśnie. W Dentium korzystamy również z narkozy, czyli znieczulenia ogólnego. Z tego rozwiązania korzystają przede wszystkim osoby, dla których sama myśl o wizycie w gabinecie stomatologicznym wywołuje wręcz paniczny strach. Narkoza wprowadza w stan głębokiego snu, przez co całe leczenie przebiega w zupełnej nieświadomości, a cały proces staje się całkowicie bezbolesny. Rozwiązanie to pomogło już wielu Pacjentom cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.

  Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania o protezy

  • 1. Jak długo tworzy się protezę?

   Przygotowanie rekonstrukcji protetycznej wymaga znacznej wiedzy i umiejętności techników protetycznych, którzy wykonują je z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Czas oczekiwania na odbudowę wynosi najczęściej tydzień.

  • 2. Czy po założeniu protezy będę musiał zmieniać dietę?

   Tradycyjne protezy akrylowe nie przywracają pełnej funkcjonalności jamy ustnej. Oznacza to, że pogryzienie twardych pokarmów może okazać się niemożliwe, co może wpłynąć na konieczność zmiany diety. Nie ma potrzeby zmiany jadłospisu w przypadku zastosowania stabilnych rekonstrukcji mocowanych na implantach, ponieważ produkty pokroju orzechów nie stanowią wtedy najmniejszej przeszkody.

  • 3. Jak dbać o protezę?

   W przypadku korzystania z tradycyjnej ruchomej protezy należy koniecznie pamiętać o jej wyciąganiu na noc. Do codziennej higieny wykorzystuje się specjalne pasty oraz szczoteczki. Przy zastosowaniu protez mocowanych na stałe świetnym rozwiązaniem okazać się może zastosowanie irygatora, który pozwala oczyścić nawet trudno dostępne przestrzenie

  Umów się na wizytę!

  Ciesz się pięknym i pełnym uśmiechem! Wystarczy, że zdecydujesz się na kompleksowe leczenie w naszej klinice. Nasi eksperci zadbają o to, aby uzyskany efekt w pełni spełnił Twoje oczekiwania oraz był jak najbardziej zbliżony do naturalnego piękna. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer +48 123 96 32 74 lub +48 12 265 60 33.


  Pobierz bezpłatny poradnik ekspertów

  Szukasz gabinetu dla siebie i swojej rodziny? Chcesz podjąć leczenie stomatologiczne, ale nie wiesz na co zwrócić uwagę wybierając swojego dentystę? Pobierz poradnik przygotowany przez nasz zespół i dowiedz się czym się kierować przy wyborze stomatologa  Zobacz opinie naszych Pacjentów

  DENTIUM CLINIC

  DentiumClinic

  4,5 39 reviews

  Dentium Clinic
  4.9
  Based on 38 reviews
  powered by Facebook
  Ania Gołda
  Ania Gołda
  2023-11-23T13:53:49+0000
  Z całego serca polecam tą klinikę. Szczególności dr Magadalena Gizicka. Jedne z lepszych specjalistów w Krakowie. Dzięki niej nie czuję obawy przed pójściem do dentysty jak wcześniej. Bardzo profesjonalne podejście!read more
  Asia Sofińska
  Asia Sofińska
  2021-09-23T18:33:40+0000
  Zdecydowanie najlepsi z najlepszych!Pełen profesionalizm i troska o pacjenta oraz zaangażowanie i serce jakie wkładają w swoją pracę, to coś co wyróżnia cały personel począwszy od przemiłych Pań z recepcji, przez Panie higienistki, asystentki, aż po wspaniałych lekarzy! Zawsze pomogą, doradzą i co najważniejsze skutecznie i bezboleśnie wyleczą. Serdecznie polecam wszystkim!read more
  Kasia Zajączewska
  Kasia Zajączewska
  2021-08-03T16:58:50+0000
  Polecam – pełen profesjonalizm i troska o komfort pacjenta która przełamuje lęki z dzieciństwa 🙂read more
  Grażyna Wielebska
  Grażyna Wielebska
  2021-04-19T19:19:14+0000
  Jestem naprawdę zaopiekowana, zarówno przez Panie w rejestracji, jak i Pana doktora Piotra, Panią specjalistę ortodoncji i Panią przeprowadzającą higienizację.Polecam wszystkim oczekującym najwyższego standardu usług.read more
  Anna Paciorek
  Anna Paciorek
  2020-11-27T15:57:52+0000
  Serdecznie polecam Dentium Clinic, jestem bardzo zadowolona zarówno z usług stomatologicznych (w tym chirurgii), jak i ortodontycznych.read more
  Gabriela Bołoz
  Gabriela Bołoz
  2019-08-23T13:46:41+0000
  Polecam tą klinikę. Ogromny profesjonalizm oraz życzliwość dla klienta. Szczególnie polecam Pana Macieja Walskiego, którego cenie za uczciwość , zaangażowanie , staranność oraz wysokie poczucie estetyki.read more
  Michał Kozela
  Michał Kozela
  2019-07-12T14:35:08+0000
  Profesjonalizm w każdym wymiarze, zwłaszcza dr Janczy i dr Walski! Są artystami w swoim fachu! Wielki szacun!read more
  Ya Ulla
  Ya Ulla
  2019-04-21T07:48:14+0000
  Bez dwóch zdań najlepszy gabinet dentystyczny w Krakowie! Miła atmosfera, życzliwe podejście do pacjenta a przede wszystkim pełen profesjonalizm w swoim fachu. Kompleksowe leczenie, implanty, wybielanie- efekt bardzo zadowalający. Polecam!read more
  Marcin Migdał
  Marcin Migdał
  2019-02-13T12:50:39+0000
  Do kliniki trafiłem z zębem po nieudanym leczeniu, niestety nie udało się go uratować. Doktor Maciej zaproponował implant. Przed zabiegiem byłem przerażony, ale wszystko przebiegło w miłej atmosferze i co najważniejsze bezboleśnie. Godzina na fotelu i po strachu;) Gorąco polecam!read more
  Dorota Goraj
  Dorota Goraj
  2018-04-19T09:32:15+0000
  Świetna obsługa! Pani Magda na luzie, bardzo wesoła a przy tym profesjonalna, Pan Piotr bardzo delikatne ( co uważam za perełkę) podejście do pacjenta, przy tym oczywiscie jak najbardziej pełna profeska. Mogę jeszcze dodać ze bardzo lubie panie asystentki i panie na recepcji są kochane 🙂🙂🙂 polecam!!read more
  Anna Milewska
  Anna Milewska
  2017-12-20T00:01:54+0000
  Polecam gorąco! Trafiłam do Doktora Piotra Janczy z trudnym przypadkiem – zębem po nieudanym leczeniu kanałowym, z wyrokiem usunięcia. Pan Piotr go uratował 🙂 Ząb jest chimeryczny, ale jest 🙂 Pozostałe ząbki też świetnie zrobione – wyrzeźbione. Bezboleśnie i miło, aż chce się chodzić do dentysty 🙂 Bardzo dziękuję Panie Piotrze! Pozdrawiam miły i kompetentny zespół Dentium Clinic 🙂 p.s. Przystępne ceny;)read more
  Anna Pajak
  Anna Pajak
  2017-06-24T15:15:06+0000
  Consiglio a tutti!!! Si prendono cura di pazienti in un modo molto professionale. Mai visto persone così gentile e disponibile �read more
  Ewa Viktoria Bobrzyńska
  Ewa Viktoria Bobrzyńska
  2017-06-15T15:47:26+0000
  Kinga Katarzyna
  Kinga Katarzyna
  2017-06-14T19:28:54+0000
  Polecam !
  Witold Gilewicz
  Witold Gilewicz
  2017-01-12T10:07:46+0000
  Agata Warchoł
  Agata Warchoł
  2016-12-19T14:24:21+0000
  Aggie Wicher
  Aggie Wicher
  2016-11-23T10:49:03+0000
  Ewa Pł
  Ewa Pł
  2016-09-15T09:03:00+0000
  Adam Król
  Adam Król
  2016-03-02T11:27:35+0000
  Wspaniała i profesjonalna obsługa. Najwyższa jakość oferowanych usług.Fachowość i niesamowite podejście i zaangażowanie personelu sprawiło, że jestem ich pacjentem i z ogromną przyjemnością polecam klinikę znajomym. Od progu czujemy się komfortowo i pod najlepszą możliwą opieką. Zdecydowanie najlepsza klinika w jakiej byłem, gorąco polecam. 🙂read more
  Daniel Piwowar
  Daniel Piwowar
  2016-02-02T09:34:35+0000
  Polecam;) mega profesjonalne podejście do klienta i jestem zadowolony z efektów.read more
  Dawid Mazur
  Dawid Mazur
  2016-01-16T16:08:53+0000
  Janusz Gilewicz
  Janusz Gilewicz
  2015-12-30T23:20:39+0000
  Absolutely state of art clinic ! Newest technology equipment combined with the high end performance of the doctors and technicians ! I had complicated surgery with amazing attention to the detail and fantastic results , close to the old town and prices are very competitive what is on dental market ! High recommendation !read more
  Roma Carpenter
  Roma Carpenter
  2015-12-16T23:03:39+0000
  Czy tylko w przeszłości ? „Chcieliśmy… sprawiać…”Powinno chyba być: Chcielibyśmy …read more
  Karolina Kruk
  Karolina Kruk
  2015-11-20T19:23:45+0000
  Najlepsi!
  Laura Stawiarska
  Laura Stawiarska
  2015-10-30T09:49:34+0000
  Beata Adamczyk
  Beata Adamczyk
  2015-08-25T20:31:54+0000
  Paweł Tomaszek
  Paweł Tomaszek
  2015-08-25T18:13:45+0000
  Polubiłem chodzenie do dentysty.
  Lukasz Łylk
  Lukasz Łylk
  2015-08-25T17:31:07+0000
  Konrad Jóźwiak
  Konrad Jóźwiak
  2015-08-25T16:49:16+0000
  Tu leczę zęby 🙂
  Karolina MY
  Karolina MY
  2015-08-03T18:11:04+0000
  Szymon Lekstan
  Szymon Lekstan
  2015-08-03T09:29:52+0000
  Daria Wilczyńska
  Daria Wilczyńska
  2015-08-03T08:38:42+0000
  Piotr Kupiec
  Piotr Kupiec
  2015-08-03T07:22:18+0000
  Patrycja Migdał-Kalina
  Patrycja Migdał-Kalina
  2015-08-02T22:47:02+0000
  Świetna klinika ! Polecam !
  Michał Kozela
  Michał Kozela
  2015-08-02T21:35:51+0000
  Bardzo polecam, szybko i profesjonalnie. A przy tym przytulnie i bezboleśnie 🙂read more
  Maciek Smaga
  Maciek Smaga
  2015-08-02T21:03:44+0000
  Next Reviews

  średnia ocena
  4.7 / 5