Maciej Walski

ENDODONCJA MIKROSKOPOWA | STOMATOLOGIA ESTETYCZNA | PROTETYKA

Ukończył Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Odbył Curriculum Protetyczne w Stomatologicznej Europejskiej Akademii Umiejętności Praktycznych Kształcenia Podyplomowego. Uczestnik Curriculum Implantoprotetycznego w Duda College of Dental Medicine.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Digital Dentistry Society. Ponadto posiada tytuł DSD Certificated Member. Przynależy również do renomowanej organizacji Polska Akademia Stomatologii Estetycznej. Certyfikowany i rekomendowany lekarz przez NOBEL Biocare. Uczestnik liczny kursów i szkoleń w Polsce oraz za granicą, wziął udział między innymi w międzynarodowym Sympozjum NOBEL GLOBAl w Madrycie czy warsztatach praktycznych związanych z leczeniem metodą all-on-4 (Zęby w 1 dzień), które odbyły się pod czujnym okiem dr. Paulo Malo.

W Dentium zajmuje się protetyką stomatologiczną, stomatologią estetyczną oraz leczeniem zaburzeń czynnościowych stawu skroniowo-żuchwowego i jego mięśni. Za główny cel postawił sobie przywracanie pięknego uśmiechu na twarze szczęśliwych Pacjentów. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, aby skutecznie pomagać nawet w bardzo trudnych przypadkach.

Uwielbia jazdę na rowerze górskim oraz grę w tenisa. Wolny czas spędza z rodziną i przyjaciółmi nad morzem, jeziorami czy górami.

Zobacz certyfikaty naszego eksperta

Stowarzyszenia, do których należy ekspert

Przeczytaj artykuły z poradami ekspertów

Celem przyświecającym założycielom kliniki Dentium było rozwiązywanie problemów z uzębieniem Pacjentów, bez względu na ich…

Wystąpienie bólu to bardzo wyraźny sygnał, iż w jamie ustnej pojawiły się niepokojące zmiany. Chociaż…

Obecna stomatologia dynamicznie rozwija się. Leczenie, które kilka lat temu było niemożliwe lub wiązało się…

średnia ocena
4.7 / 5