Monika Mrozek

ENDODONCJA MIKROSKOPOWA | STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie im. Profesora Feliksa Skubiszewskiego na kierunku lekarsko-dentystycznym w 2010 roku. Ponadto odbyła studia podyplomowe z medycyny estetycznej dla lekarzy na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń w zakresie endodoncji, protetyki czy okluzji prowadzonych przez największe autorytety stomatologiczne.

W Dentium zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodoncją oraz stomatologią odtwórczą z wykorzystaniem metod analizy okluzji wg Kois Center z uwzględnieniem leczenia interdyscyplinarnego. Z powodzeniem przeprowadza trudne leczenia kanałowe. Do wszystkich przypadków zawsze podchodzi całościowo, poszukując odpowiednich rozwiązań, które w pełni spełnią oczekiwania i potrzeby Pacjentów.

Uwielbia boks oraz podróże egzotyczne. Jest również zaangażowana w działalność dobroczynną na rzecz psów w schroniskach.

Zobacz certyfikaty naszego eksperta

Stowarzyszenia, do których należy ekspert

Przeczytaj artykuły z poradami ekspertów

Celem przyświecającym założycielom kliniki Dentium było rozwiązywanie problemów z uzębieniem Pacjentów, bez względu na ich…

Wystąpienie bólu to bardzo wyraźny sygnał, iż w jamie ustnej pojawiły się niepokojące zmiany. Chociaż…

Obecna stomatologia dynamicznie rozwija się. Leczenie, które kilka lat temu było niemożliwe lub wiązało się…

średnia ocena
4.7 / 5