Wybielanie zębów Kraków

Każdy marzy o śnieżnobiałym uśmiechu, jednak codzienne spożywanie herbaty, kawy, wina czy też różnego typu produktów o zauważalnej, intensywnej barwie, czy też palenie papierosów odbija piętno na odcieniu naszego uzębienia. Standardowa higiena jamy ustnej pozwala wyeliminować część nabytych przebarwień, jednak by pozbyć się tych głębokich konieczna jest pomoc dentystyczna. Dzięki rozwojowi technologii, przywrócenie zębom bieli jest obecnie w zasięgu niemalże każdego.

Podczas procesu wybielania zębów stosujemy wyłącznie sprawdzone metody, dające gwarancję skuteczności. Po wcześniejszych konsultacjach dobieramy te, najodpowiedniejsze dla konkretnej osoby, jego stanu uzębienia i poziomu przebarwień, dzięki czemu możemy podarować naszym Pacjentom pełen komfort i długotrwały efekt.

  • Lampa Beyond

    Jedną ze stosowanych przez nas metod jest wybielanie przy użyciu lampy Beyond, dającej szybki efek-ty. Sam proces jest niezwykle prosty i przyjazny dla Pacjenta. Nie powoduje uszkodzeń szkliwa. Niwelo-wanie przebarwień opiera się o reakcje fotochemiczne, uzyskane dzięki aktywowaniu promieniami nie-bieskiego światła, specjalnego żelu nakładanego na powierzchnię zębów. Zabieg trwa zaledwie 45 -60 minut, a przy odpowiedniej profilaktyce pozwala cieszyć się efektem przez długi czas.

  • Spersonalizowane nakładki

    Wybielanie nakładkowe to kuracja 5-14 dniowa, którą przeprowadza się w zaciszu domowym. W gabinecie pobierzemy od Ciebie wycisk, na podstawie którego laboratorium wykona spersonalizowane, dopasowane do kształtu zębów, szyny. W domu przezroczyste, elastyczne nakładki wypełnisz niewielką ilością żelu. Oczywiście nasz pracownik poinstruuje Cię, w jaki sposób aplikować żel, by był on bezpieczny dla Ciebie i by skutecznie rozjaśnił Twój uśmiech. Tak przygotowane szyny nałożysz na zęby, na noc. Czas kuracji zależy od efektu jaki chcesz osiągnąć. Należy pamiętać, by przez cały okres wybielania i dwa tygodnie po jego zakończeniu, stosować tzw. białą dietę.

    U niektórych Pacjentów, może pojawić się w czasie wybielania przejściowa nadwrażliwość zębów na zimno, która zazwyczaj ustępuje po kilku dniach od zakończenia kuracji.

    Wybielone zęby mogą po pewnym czasie ciemnieć, lecz jest to proces nieznaczny i zależy od ilości dostarczanych do organizmu substancji przebarwiających zęby. W podtrzymaniu efektu wybielania, poza unikaniem substancji barwiących, może pomóc właściwa pasta do zębów i higienizacja wykonana w gabinecie stomatologicznym. Jeśli jednak uznasz, że Twój uśmiech potrzebuje rozjaśnienia, możesz ponownie wykorzystać nakładki .

średnia ocena
4.7 / 5